۲ بهمن ۱۳۹۸

شمال و غرب تهران: ۰۹۱۲۸۹۰۲۶۴۲ مرکز و شرق تهران: ۰۲۱۷۷۰۴۶۸۲۰- فروش ملات کاهگل در سراسر کشور: ۰۹۱۹۹۸۲۲۲۲۶

خانه / خدمات نقاشی ساختمان / نقاشی ساختمان در تهران و حومه

نقاشی ساختمان در تهران و حومه

ارایه خدمات نقاشی ساختمان در تهران و حومه با قیمت رقابتی

خانه رنگ – نقاشی ساختمان در تهران – تهران به عنوان پایتخت کشورمان ایران یکی از مهم ترین شهر های ایران است. به طوری که با جمعیت رو به رشدی که دارد بازار بسیار گسترده ای را به روی صاحبان مشاغل گشوده است.

رقابت در این شهر بسار بالاست و قیمتهایی که اعلام می شوند به صورت رقابتی است. البته ازدحام کسب و کارها در تهران علاوه بر کاهش قیمت باعث افزایش کیفیت نیز شده است. از این رو اکثر صاحبان کسب و کار تمایل به ایجاد دفتر و بازاریابی در این شهر دارند.

نقاشی ساختمان در تهران
نقاشی ساختمان در تهران

با تمام این تفاسیر گروه هنری نقاشی ساختمان خانه رنگ به عنوان شرکت نقاشی ساختمان در تهران خدمات یکسان و ویژه ای برای رنگ آمیزی ساختمان در تهران و حومه و همچنین در شهرستان ها تدارک دیده است.

خدمات نقاشی ساختمان در تهران و حومه خانه رنگ شامل تمام موارد رنگ آمیزی راخلی و خارجی اعم از:

 • نقاشی نمای ساختمان
 • و همچنین اجرای انواع کاغذ دیواری سه بعدی و ضد آب
 • کفپوش های لمینت و پارکت
 • اجرای انواع خدمات بازسازی ساختمان در تهران
 • اجرای سقف کاذب

و سایر خدمات مربوط به نقاشی معماری و ساختمان  را شامل می شود.

تخفیفات ویژه شهروندان تهرانی

خانه رنگ خدمات و تخفیفات ویژه ای برای نقاشی ساختمان تهران و حومه در نظر گرفته است. البته تمام شهروندان ایرانی شامل تخفیف مشاوره و بازدید رایگان کارشناسان خانه رنگ هستند. علاوه بر تخفیف ذکر شده شهروندان تهرانی و شهرستانی می توانند مشمول دریافت ۱۰٪ الی ۱۵٪  تخفیف خدمات خانه رنگ شوند.

علاوه بر موارد ذکر شده شرایط پرداخت به صورت اقساطی بدون دریافت سود برای مشتریان و کارفرمایان گرامی محیاست. ضمانت اجرا در پروژه ای ساختمان از معدود مواردی است که شرکت های ساختمانی به آن پایبند هستند.

نقاشی ساختمان در تهران و حومه
نقاشی ساختمان در تهران و حومه

در گروه هنری خانه رنگ همانطور که بارها قبل از این نیز اعلام شده است ضمانت رنگ آمیری و تعمیر و نگهداری بسته به نوع نقاشی ساختمان به کارفرمایان عزیز تقدیم خواهد شد.

 • قیمت رقابتی
 • ضمانت اجرا

قیمت نقاشی ساختمان در تهران

قیمت نقاشی ساختمان در تهران و شهرستان اصولا تفاوت چندانی باهم ندارند. در واقع هدف خانه رنگ ارایه خدمات نقاشی ساختمان به صورت یکپارچه و با قیمت ییکسان در سراسر ایران را دارد. اما همانگونه که گفته شد کارفرمایان خانه رنگ امکان دریافت تخفیف ویژه و همچنین شرایط پرداخت اقساطی را دارند. همچنین که قبلا نیز ذکر شده است قیمت های اعلام شده در خانه رنگ برای رنگ آمیزی ساختمان در تهران رقابتی است.

همچنین می توانید این مطلب را مطالعه نمایید: قیمت نقاشی ساختمان

علاوه بر خدمات فوق قیمت های سایر خدمات ساختمانی نیز به صورت گسترده با تخفیف اجرا می گردد. علت این امر واردات مواد اولیه و مصالح لازم برای خدامت را به صورت مستقیم توسط تیم خانه رنگ است.

شرکت نقاشی ساختمان در تهران
شرکت نقاشی ساختمان در تهران

شرکت نقاشی ساختمان در تهران

خانه رنگ به عنوان یکی از شرکت های برجسته در زمینه دکوراسیون داخلی و خدمات ساختمان در تهران می باشد. سابقه اجرای رنگ آمیزی خانه رنگ در تهران به زمانی برمی گردد که در خانه ها از رنگ روغنی سفید و سبز به صورت دوگانه دیوار منازل را نقاشی می کردند. یعنی تا یک متر از کف به رنگ سبز و باقی دیوتر به رنگ سفید نقاشی میشد. این نوع سبک رنگ آمیزی ساختمان در تهران و به صورت کلی در ایران به دهه های ۵۰ و ۶۰ بر می گردد.

دیرینه نقاشی خانه

نقاشی و  هنر تزیین محیط کار و زندگی به دوران خیلی دور در تاریخ بر میگردد. زمانی که انسان اولیه با کشیدن نقاشی هایی روی دیوار غار برای به تصویر کشیدن طبیعت و برقراری ارتباط استفاده کرد نقاشی به مرور شروع به کسترش نمود. در واقع رنگ و تاریخچه رنگ نقاشی های پیدا شده در غارها از رنگ های اخرا و اکسید های هماتیت و مگنتیت کشیده شده و قدمت آنها به ۴۰۰۰۰ سال پیش باز میگردد.

رنگدانه ها دانه های ریزی هستند که در جهت توزیع رنگ با یکدیگر ترکیب می شوند. اما برخی از رنگ ها بجای ترکیب متداول از ترکیب میکروبونیزه استفاده می کنند. همچنین رنگ دانه ها به دو دسته طبیعی و شیمیایی تقسیم بندی می شوند. رنگدانه های طبیعی شامل خاک رس سیلیکا و کلسیم کربنات هستند . رنگدانه های شیمیایی شامل ترکیبات مهندسی شده مواد فوق الذکر هستند. منبع: ویکی پدیا

خانه رنگ با ایجاد ترکیب رنگ مناسب در ساخت رنگ های کامپیوتری و دستی خدمات نقاشی ساختمان در تهران را برای شما عزیزان به ارمغان خواهد آورد.

 • ترکیب رنگ مناسب
 • ایجاد هارونی رنگی عالی
 • استفاده از رنگ های گرم و سرد در نقاشی خانه

نحوه محاسبه آنلاین نقاشی ساختمان و قیمت آن

یکی دیگر از خدمات گروه هنری خانه رنگ که همیشه روی آن تاکید داریم نحوه محاسبه قیمت نقاشی ساختمان به صورت آنلاین است. به عبارت دیگر خانه رنگ بر آورد نقاشی منزل شما را به صورت آنلاین انجام میدهد. نحوه محاسبه آنلاین نقاشی ساختمان در تهران به صورت زیر است:

 • متراژ محل مورد نظر برای رنگ آمیزی ساختمان را اعلام میکنید
 • عکس و فیلم از دیوار ها و محل کلی رنگ آمیزی تهیه کرده و برای ما ارسال می کنید
 • رنگ مورد نظر خود را بر اساس معیار انواع رنگ ساختمانی انتخاب می کنید
 • در نهایت خانه رنگ قیمت نهایی را به صورت آنلاین برای شما در تهران و شهرستان ارسال خواهد کرد.
رنگ آمیزی ساختمان در تهران
رنگ آمیزی ساختمان در تهران

نقاش ساختمان مجرب در تهران

یکی مسله مهم در زمینه نقاشی ساختمان انتخاب نقاش ساختمان حرفه ای و مجرب در امر رنگ آمیزی و دکوراسیون داخلی است. هرگز این امر را کوچک نشمارید که انتخاب نقاش تفاوتی در روند انجام پروژه نخواهد داشت. یک نقاش کم تجربه علاوه بر اتلاف هزینه شما باعث  هدر رفت زمان خواهد شد و شما را با چالش جدی مواجه خواهد کرد. چرا که برای بر طرف کردن مضرات نقاش کم تجربه یک نقاش حرفه ای باید زمان بیشتری را صرف کار کند و این هزینه شما را افزایش خواهد داد. معیار انتخاب نقاش ساختمان مجرب عبارتند از:

 • داشتن سابقه و رزومه مناسب  در نقاشی رنگ انتخابی کارفرما
 • تعهد
 • دقیق بودن در زمان تحویل کار

بنابرین در همان ابتدای کار برای انتخاب نقاش ساختمان عجله نکنبد و با تحقیق و رای زنی مجرب ترین نقاش را به کار بگیرید. تیم نقاشان خانه رنگ که همگی عضو مجربی از شرکت نقاشی ساختمان خانه رنگ هستند دارای کارت فعالیت از سازمان فنی حرفه ای بوده و سابقه اجرایی بالای ۱۰ سال را در پرونده خویش دارند. خانه رنگ مجرب ترین شرکت نقاشی ساختمان در تهران

آماده سازی خانه برای نقاشی ساختمان

قبل از نقاشی ساختمان باید محیط خانه و محلی که رنگ آمیزی در آن صورت می گیرد برای اجرای رنگ مورد نظر آماده باشد. بهترین انتخاب تخلیه کردن کامل محیط است اما در صورتیکه این امکان برایتان فراهم نیست سعی کنید لوازم منزل را در گوشه ای از خانه و یا دقیقا در مرکز اطاق یا هال قرار دهید و روی آنها را با نایلون بپوشانید. البته این کار توسط کارشناسان ما انجام خواهد گرفت. حفاظ مخصوص و سبکی روی لوازم خانه شما خواهیم کشید تا آسیبی به آنها وارد نشود.

در مورد انتخاب زمان مناسب برای نقاشی ساختمان این مطلب را مطالعه کنید : بهترین زمان برای نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان در تهران
نقاشی ساختمان در تهران

استفاده از متدهای نوین نقاشی ساختمان در تهران

نقاشی ساختمان مدرن به عنوان یک انتخاب جدید پیش روی کارفرمایان است. در این روش از رنگ ها و روش های نقاشی ساختمان خاص و به روز برای رنگ آمیزی خانه تان استفاده می گردد. مخصوصا برای نقاشی ساختمان در تهران که شهر بالقوه ای برای اجرای مدرنیته است این متد بسیار مناسب و قابل توجه است. ویژگی های رنگ آمیزی مدرن ساختمان:

 • استفاده از رنگ های خاص و به روز
 • استفاده از روش های پرداخت زدن جدید
 • القای حس مدرنیته به انسان
 • هارمونی رنگ بسیار جذاب
 • مناسب شیک و مدرن پسندان

شرکت نقاشی ساختمان در تهران آماده عقد قرارداد با:

 • سازمان ها و نهاد های دولتی و خصوصی در تهران و شهرستان هاست.

میتوانید گزینه های زیر را بررسی کنید

پتینه کاری در انواع رنگ ساختمانی

انواع رنگ ساختمانی – مدل های مختلف رنگ ساختمان

معرفی انواع رنگ ساختمانی و موارد کاربرد آنها خانه رنگ – انواع رنگ ساختمانی – …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 4 =

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟