۲ مرداد ۱۳۹۸

شمال و غرب تهران: ۰۹۱۲۸۹۰۲۶۴۲ مرکز و شرق تهران: ۰۲۱۷۷۰۴۶۸۲۰- فروش ملات کاهگل در سراسر کشور: ۰۹۱۹۹۸۲۲۲۲۶

خانه / خدمات نقاشی ساختمان / نقاشی ساختمان در کرج – نقاشی منزل در البرز با قیمت مناسب

نقاشی ساختمان در کرج – نقاشی منزل در البرز با قیمت مناسب

خانه رنگ – نقاشی ساختمان در کرج و استان البرز – شهرستان کرج از نظر موقعیت مکانی به تهران دارای امتیازات ویژه ایست. از جمله این امتیازات بهره مندی و از خدمات گشترده آنلاین و غیر آنلاین در تهران بزرگ می باشد.

اجرای خدمات نقاشی ساختمان در کرج

شهروندان کرج چندین سال است که مشتری خانه رنگ هستند و از خدمات گروه هنری استفاده کرده اند. سرویس نقاشی ساختمان در شهرستان های در گروه خانه رنگ برای سالیان متمادی است که فعال می باشد. تیم تزیینات داخلی ما با سابقه بیست ساله در امر نقاشی و تزیینات داخلی ساختمان برای شهرستان ها خدمات آنلاین و رایگان ارائه می دهد.

بخصوص شهروندان عزیز کرج به دلیل نزدیکی به تهران از موقعیت مناسبی برای دریافت خدمات نقاشی ساختمان در کرج برخودار می باشند.


شماره تماس برای بازدید رایگان ……………………………. ۰۹۱۲۸۹۰۲۶۴۲

نقاشی ساختمان در کرج
نقاشی ساختمان در کرج طرح-سنگ

خدمات آنلاین نقاشی ساختمان در کرج

عزیزان شهرستانی پس مشخص کردن خدمات مورد نظر خود از بین موارد موجود در خانه رنگ، متراژ و موقعیت مکانی خود را می توانند به کارشناسان خانه رنگ اعلام نموده و قیمت خدمات درخواستی خود را استعلام نمایند. همچنین شهروندان ساکن کرج می توانند از مشاوره و بازدید رایگان کارشناسان ما برخوردار شوند. در ادامه نمونه کارهای اجرا شده نقاشی ساختمان در کرج برای شما عزیزان آورده شده است. البته شما میتوانید برای مشاهده نمونه های بیشتر به بخش نمونه کار نقاشی ساختمان مراجعه نموده و خدمات مورد نظر خود را از میان آن ها انتخاب نمایید.

پتینه کاری در کرج

علاوه بر موارد بالا روش پرداخت سطوح در سایر هنر های مرتبط نیز کاربرد دارد. بازدید کنندگانی که تمایل به انتخاب خدمات انواع پتینه کاری را دارند می توانند به صورت شبانه روز با کارشناسان ما تماس حاصل نموده و مشاوره لازم را دریافت نمایند.

نقاشی ساختمان در کرج
نقاشی ساختمان در کرج پتینه-کاری

علاوه بر نقاشی ساختمان با رنگ های متداول گروه هنری خانه رنگ امکان اجرای انواع پتینه کاری مدرن ، ورق طلا ، پتینه کاری ایتالیایی و … در شهرستان کرج را برای ایشان مهیا ساخته است. پتینه کاری از دیرباز به صورت اجرای کاهگل مرسوم بود است که امروزه نیز به عنوان زینت برخی مکان های تفریحی و توریستی کشور مانند رستوران ها و هتل ها کاربرد ویژه ای دارد.

قیمت نقاشی ساختمان در کرج

متاسقانه برخی از مشتریان ما اینگونه تصور می کنند که با توجه به بعد مسافت طی شده تا شهرستان به خصوص شهرستان کرج هزینه نقاشی و البته دریافت خدمات نقاشی ساختمان از تهران برای ایشان گران تر تمام خواهد شد. با این حال باید خدمت این دسته از دوستان اعلام کنیم خدمات ما در تهران و شهرستان از نرخ ثابتی برخوردار است.

یعنی یک شهروند کرجی هرگز نیازی به پرداخت هزینه بیشتر ندارد. برای اطلاع از قیمت نقاشی ساختمان در شهرستان ها می توانید لیست قیمت خانه رنگ را مشاهده کنید. لازم به تاکید است که قیمت تمامی خدمات در تمامی شهرستان ها با قیمت نقاشی ساختمان در تهران یکسان است.

اتحادیه نقاشان ساختمان کرج هر ساله لیت قیمتی برای خدمات این حوزه ارائه می کند اما خانه رنگ با قرار دادن تخفیف هایی روی این خدمات و ایجاد رقابت قصد دارد با کیفیت ترین خدمات را به دست کارفرمایان گرامی برساند.

شماره تماس برای بازدید رایگان ……………………………. ۰۹۱۲۸۹۰۲۶۴۲

تخفیف برای شهروندان کرج

خانه رنگ درنظر دارد برای شهروندان ساکن کرج تخفیف ویژه ای اعمال کند. این تخفیف شامل تمام خدمات ما به خصوص رنگ روغنی رنگ پلاستیک پتینه کاری و رنگ کنیتکس نما می باشد. علاوه بر این عزیزانی که بتوانند متراژ محل مورد نظر و یا کلیپ کوتاهی از محلی که قرار است نقاشی شود برای ما به صورت آنلاین از طریق تلگرام ارسال کنند از تخفیف ۱۰ الی ۲۰ درصدی بهره مند خواهند شد.

در انتها خاطر نشان میسازد خانه رنگ آماده عقد قرار داد به سازمان های دولتی و خصوصی است. همچنین برای بیمارستان ها و مدارس تخفیف های جداگانه ای علاوه بر موارد ذکر شده در بالا اعمال خواهد شد.