۲ مرداد ۱۳۹۸

شمال و غرب تهران: ۰۹۱۲۸۹۰۲۶۴۲ مرکز و شرق تهران: ۰۲۱۷۷۰۴۶۸۲۰- فروش ملات کاهگل در سراسر کشور: ۰۹۱۹۹۸۲۲۲۲۶

خانه / خدمات نقاشی ساختمان / نقاشی ساختمان مدرن – جدید ترین مدل های نقاشی خانه

نقاشی ساختمان مدرن – جدید ترین مدل های نقاشی خانه

ایده های به روز برای نقاشی ساختمان مدرن

خانه رنگ – نقاشی ساختمان مدرن – امروزه کلمه مدرن گستره وسیعی از معانی را  در زمینه رنگ , نقاشی ساختمان و دکوراسیون داخلی شامل می شود. برخی نقاشی و رنگ های مدرن را رنگ سفید خالص تصور می کنند در حالیکه عده ای دیگر ترکیب رنگ های مختلف با مضمون دراماتیک را نقاشی مدرن می پندارند. غالبا رنگ هایی که مدرن شمرده می شوند محدود به نقاشی و معماری مدرن نیستند بلکه رنگ هایی که حس مدرنیته را القا می کنند نیز در زیر مجموعه رنگ ها و رنگ آمیزی ساختمان مدرن قرار می گیرند.

استفاده از رنگ های مدرن ساختمان

آنچه به عنوان نقاشی مدرن مطرح است در واقع استفاده از رنگ های مدرن برای رنگ آمیزی خانه هاست.  در این میان رنگ آمیزی هال و پذیرایی از اهمیت زیادی برخوردار است. چرا که قسمت اعظم زمان افراد در خانواده در هال و پذیدایی در کنار سایر اعضای خانواده سپری می شود. از این رو از رنگ های متنوع و به روز در این قسمت از خانه باید استفاده شود. در ادامه به معرفی چند رنگ زیبا زو به روز نقاشی ساختمان مدرن را معرفی خواهیم نمود.

شماره تماس برای بازدید رایگان ……………………. ۰۹۱۲۸۹۰۲۶۴۲

رنگ قرمز در نقاشی مدرن منزل

در سالهای اخیر مردم از رنگ های سفید خالص به عنوان یک رنگ به روز اجتناب می کنند. ترکیب رنگ های خاکستری و قرمز سبز و آبی با رنگ سفید خالص مفهومی از مدرن بودرن را انتقال می دهد. به عنوان مثال عکس نقاشی ساختمان زیر توجه کنید که رنگ قرمز چه جلوه زیبایی به محیط داده است.

قدرت محسور کننده و جذاب رنگ قرمز انرژی خاصی به هر اتاقی با هر کاربردی منتقل می کند. بهترین ایده برای استفاده از رنگ قرمز استفاده از آن بر روی یکی از سطوح بجای تمامی سطوح است. یعنی بهتر است از رنگ های دیگر در کنار رنگ قرمز برای افزایش طراوت مخیط استفاده کنید.

نقاشی ساختمان مدرن
نقاشی ساختمان مدرن

 

رنگ سفید با دوز خیلی کم صورتی در نقاشی مدرن ساختمان

بعضی رنگ ها هرگز از مد نمی افتند به اصلاح دیگر همواره و در هر عصری زیبایی خود را حفظ می کنند. یکی از این رنگ ها رنگ سفید است که ترکیبش با رنگ مشکی جلوه بسیار خاص و به روزی ایجاد می کند. رنگ سفید به راحتی با سایر رنگ ها تدکیب شده و این امکان را برای شما فراهم می شازد تا از گشتره رنگی زیادی در خانه خود استفاده کنید. برای مثال می توانید از رنگ های کرم و رنگ نسکافه ای یا سایر رنگ های مدرن ساختمان برای کابینت ها و مبل های خود استفاده نمایید.

 

نقاشی ساختمان مدرن
رنگ آمیزی ساختمان مدرن

 

شماره تماس برای بازدید رایگان …………………. ۰۹۱۲۸۹۰۲۶۴۲

استفاده از رنگ مشکی متالیک در رنگ آمیزی مدرن خانه

برای موارد دراماتیک تر می توانید از رنگ مشکی استفاده کنید. علارغم این که اکثریت کارفرمایان رنگ مشکی را به عنوان رنگ کسل کننده می شناسند ولی استفاده از این رنگ هارمونی خاصی به محیط ساختمان خواهد داد. در واقع یک شخص با سلیقه خاص و هنری می تواند از این رنگ برای تزیین منزل خود استفاده کند. عکس زیر زیبایی رنگ گفته شده را به نمایش گذاشته است. در مورد استفاده از رنگ مشکی به این نکته توجه داشته باشید که اگر بعد از مدتی قصد عوض کردن رنگ مدرن را داشته باشید هزینه مازادی برای از بین بردن رنگ مشکی متحمل خواهید شد.

 

نقاشی ساختمان مدرن
رنگ مشکی در رنگ آمیزی ساختمان مدرن

رنگ خاکستری روشن در رنگ های مدرن

اگر برای استفاده از رنگ مشکی تمایل ندارید می توانید از رنگ خاکستری روشن که هارمونی دراماتیک دارد استفاده کنید. این رنگ برای اتاق خواب و حمام و سرپیس های بهداشتی کاربرد زیادی دارد. برای زیبا تر شدن این رنگ باید سایر لوازم منزل را نیز با این رنگ ست کنید تا هارمونی رنگی برای تحقق نقاشی ساختمان مدرن ایجاد گردد. تاکید می شود اگر از جمله افرادی هستید که به رنگ های روشن تمایل دارند ار این گونه رنگ ها استفاده نکنید. تصویر زیر نمایان گر رنگ فوق است.

شماره تماس برای بازدید رایگان ……………………. ۰۹۱۲۸۹۰۲۶۴۲

رنگ های مدرن ساختمان
رنگ خاکستری روشن در رنگ های مدرن ساختمان

رنگ نور مهتاب در رنگ های مدرن ساختمان

این رنگ با توجه به خاصیت و هارمونی رنگی که ایجاد می کند یکی از محبوب ترین رنگ های مدرن ساختمان است. این رنگ نه سفیده سفید است و نه خاکستری خالص. این هادمپنی خاص قطعا یک رنگ مدرن و لوکس محسوب می شود. ترکیب خاصی از مقدار اندکی رنگ خاکستری و سبز رنگ نور مهتاب را به ارمغان خواهد آورد. این رنگ با سایر لوازم خانه به راحتی ست شده و زیبایی بسیار چشم نوازی دارد.

رنگ های مدرن ساختمان
رنگ نور مهتاب از رنگ های مدرن ساختمان

رنگ خاکستری گرگی نقاشی ساختمان مدرن

یکی دیگر از رنگ هایی که جزیی از رنگ های مدرن به شمار می رود رنگ خاکستری گرگی است. از این رنگ برای نقاشی مدرن و سنتی استفاده می شود. در واقع این رنگ تزکیبی از رنگ حاکستری با لایه ای از رنگ آبی در زیر خاکستری تشکیل شده است. این رنگ برای رنگ آمیزی یکی از دیوار ها بجای کاغذ دیواری  در نقاشی ساختمان لوکس می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

شماره تماس برای بازدید رایگان ……………………. ۰۹۱۲۸۹۰۲۶۴۲

 

نقاشی ساختمان مدرن
خاکستری گرگی در نقاشی ساختمان مدرن

زنگ نقره ای روشن از رنگ های مدرن ساختمان

همانطور که تا این قسمت مشاهده شد برای نقاشی مدرن ساختمان و نقاشی ساختمان لوکس می توان رنگ های بسیاری را برشمرد که به گذشت زمان قطعا رنگ های جدید تری جایگزین این رنگ ها خواهند شد. رنگ نقره ای روشن یک رنگ سبز – خاکستری بسیار خاص است که هم زیبا و بسیار چشم نواز است. پیشنهاد می شود از این رنگ برای نقاشی هال پذیرایی و اتاق های خواب استفاده شود. استفاده از این رنگ تجربه زیبایی از رنگ های تند و ظاهری دینامیک است.

نقاشی ساختمان مدرن
نقره ای روسن در نقاشی ساختمان مدرن

 

نقاشی ساختمان مدرن با استفاده از تکینیک پتینه کاری

با توجه به تمام موارد گفته شده بهتر ایت این نکته نیز خدمت دوستان بیان گردد که یکی از بازر ترین روش های نقاشی ساختمان مدرن استفاده از تکینیک پتینه کاری است که پیش از این بارها در این سایت به آن پرداخته شده است. شما عزیزان می توانید برای مشاهده انواع نمونه کارهای پتینه کاری مدرن و پتینه کاری سنتی به قسمت مربوط به این هنر در سایت مراجعه نموده و طرح های جدید و به روز پتینه کاری را مشاهده نمایید. خانه رنگ با سابقه بیست ساله در امر نقاشی ساختمان و معماری تلاش می کند محیط داخلی و بیرونی خانه شما را به شکل بسیار زیبا و قسمت مناسب و کیفیت عالی تزیین کند. زیبایی خانه هایتان را به ما بسپارید. برای مشاوره و بازدید زایگان می توانید با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

شماره تماس برای بازدید رایگان ……………………. ۰۹۱۲۸۹۰۲۶۴۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + هشت =