۲ بهمن ۱۳۹۸

شمال و غرب تهران: ۰۹۱۲۸۹۰۲۶۴۲ مرکز و شرق تهران: ۰۲۱۷۷۰۴۶۸۲۰- فروش ملات کاهگل در سراسر کشور: ۰۹۱۹۹۸۲۲۲۲۶

خانه / خدمات نقاشی ساختمان / بهترین زمان برای نقاشی ساختمان

بهترین زمان برای نقاشی ساختمان

چه زمانی برای نقاشی ساختمان مناسب است ؟

خانه رنگ – بهترین زمان برای نقاشی ساختمان – یکی از سوالات متداولی که همواره در تماس های تلفنی به خانه رنگ پرسیده می شود انتخاب بهترین زمان برای نقاشی ساختمان است. در این خصوص لازم دیده شد مقاله ای تحت این عنوان آماده و منتشر کنیم. امیدواریم این مطلب در انتخاب بهترین زمان نقاشی ساختمان برای شما عزیزان مفید واقع شود.

موضوع مهمی که باید مد نظر داشت این است که رنگ انتخابی شما برای رنگ کاری تاثیر زیادی در انتخاب بهترین زمان برای رنگ آمیزی ساختمان دارد. برای مثال اگر ار رنگ روغنی استفاده می کنید باید این کار را در تابستان و فصول گرم سال انچام دهید. علت این امر آن است که رنگ روغنی نسبت به سایر انواع رنگ های ساختمانی دیرتر خشک می شود. همچنین به دلیل بوی تندی که هنگام رنگ آمیزی ساطع می شود باید از محیط خانه و ساختمان خارج گردد. به همین دلیل پنجره ها باید باز بمانند و این ممکن نیست مگر در فصول گرم سال. بنابرین اگر تصمیم به نقاشی منزل خود دارید ماههای اردیبهشت تا مهر بهترین زمان برای نقاشی است.

شماره تماس برای بازدید رایگان ……….. ۰۹۱۲۸۹۰۲۶۴۲

بهترین زمان برای نقاشی ساختمان
بهترین زمان برای نقاشی ساختمان

همچنین می توانید این مطلب را مطالعه نمایید: کاهگل مصنوعی

مدت زمان اجرای نقاشی ساختمان بر اساس نوع سطح

نوع سطحی که مورد رنگ آمیزی قرار خواهد گرفت نقش تعیین کننده ای در تخمین زمان لازم برای رنگ آمیزی و همچنین انتخاب بهترین زمان برای نقاشی ساختمان است. به عبارت دیگر مدت زمان زیر سازی سطح مورد نظر باید در نظر گرفته شود. برای سطوح گچی که هیچ نوع رنگ آمیزی قبلی روی آن انجام نگرفته است مدت زمان کمتری لازم است. اما اگر قرار باشد رنگ آمیزی روی سطحی که قبلا رنگ آمیزی شده یا برای مثال کاغذ دیواری داشته است ابتدا سطح مورد نظر باید سمباده زنی و تمیز کاری شود تا بتوان رنگ جدید را روی آن اجرا نمود. مدت آملده سازی سطح بر اساس نوع آن:

  • سطوح گچی یک تا دو روز
  • سطوخ سیمانی ۳ روز
  • سطوج چوبی ۲ روز
زمان مناسب برای رنگ آمیزی
زمان مناسب برای رنگ آمیزی – چه زمانی برای نقاشی ساختمان مناسب است ؟

فصل پاییز و نقاشی ساختمان

با تمام مسایلی که مطرح شد گفتن این مطلب خالی از لطف نیست که در پاییز به دلیل کم بودن اختلاف دمای گرم و سرد کفیت اچرای دنگ آمیزی بسیار بیشتر خواهد بود. فقط قبل از شروع رنگ آمیزی مطمن شوید که می توانید منزل را برای چند روز ترک کرده و تا اتمام پروژه در مکان دیگری ساکن شوید. البته با توجه به خوش قولی کارشناسان گروه خانه رنگ این مدت طولانی نخواهد بود. البته بر روی جعبه های رنگ های ساختمانی دمای ۷۰ درجه فارنهایت نوشته شده است. یعنی بهترین دما برای نگهداری و اجرای رنگ کاری منزل. یک نقاشی حرفه ای هرگز به شما نحواهد گفت که تمام فصپل سال برای اجرای تمام رنگ های ساختمان مناسب است. اگر چنین نقاشی با چنین ادعایی دیدید کمی تامل کنید.

شماره تماس برای بازدید رایگان ……….. ۰۹۱۲۸۹۰۲۶۴۲

نقاشی نمای ساختمان در پاییز
نقاشی نمای ساختمان در پاییز

رطوبت و نقاشی ساختمان

رنگ فقط بر روی سطوح خشک قابل اجراست. یکی دیگر از فاکتورهای مهم انتخاب بهترین زمان نقاشی ساختمان رطوبت است. رطوبت موجود در هوا می تواند کیفیت کار تا حد زیادی کاهش دهد. برای همین در موقعیت های جغرافیایی که رطوبت بالایی وجود دارد از رنگ های مخصوص استفاده می شود. بعد از یک بارندگی شدید بهتر است منتظر بمانید تا رطوبت هوا مقداری کاهش یابد.

شماره تماس برای بازدید رایگان ……….. ۰۹۱۲۸۹۰۲۶۴۲

رطوبت در نقاشی ساختمان
رطوبت در نقاشی ساختمان – بهترین زمان برای نقاشی ساختمان

همچنین می توانید این مطلب را مطالعه نمایید: پتینه کاری طرح فرشته

تصویر فوق به وضوح نشان می دهد که رطوبت چگونه باعث پوسته پوسته شدن رنگ و از بین رفتن آن می شود.

بهتربن زمان نقاشی نمای خارجی ساختمان

برای نقاشی نمای خارجی ساختمان و رنگ آمیزی در و پنجره ها مطمن شوید که این کار را در تابستان و در هوای آفتابی انجام می دهید. چرا که باران می تواند رنگ اجرا شده را به کلی تخریب کند. این موضوع علاوه بر هزینه شما وقت شما را نیز هدر خواهد داد. با انتخاب مصالح و رنگ مناسب و همچنین بهترین زمان برای نقاشی ساختمان در وقت و پول خود صرفه جویی کنید.

شماره تماس برای بازدید رایگان ……….. ۰۹۱۲۸۹۰۲۶۴۲

زمان مناسب برای رنگ آمیزی
زمان مناسب برای رنگ آمیزی

همانطور که در تصاویر دیده می شود هوا کاملا آفتابی و آسمان صاف و بدون ابر است. بهترین راه جلوگیری از کاهش کیفیت رنگ آمیزی انتخاب مطمن ترین و بهترین زمان نقاشی ساختمان است. رنگ های مناسب نقاشی نمای ساختمان:

  • رنگ گنیتکس
  • رنگ مولتی کالر
  • پتینه کاری
چه زمانی برای نقاشی ساختمان مناسب است ؟
نقاشی نما در تابستان – بهترین زمان برای نقاشی ساختمان

همچنین می توانید این مطلب را مطالعه نمایید: آموزش نقاشی ساختمان

اگر حین نقاشی دما به شدت افت کند و هوا سرد شود چه اتفاقی می افتد؟

اگر رنگ آمیزی داخل ساختمان باشد و چنین شرایطی پیش بیاید می توان با تامین لوازم گزمایشی مشکل را برطرف کرد. اما اگر نقاشی نمای ساختمان مد نظر باشد باید بدانید که زحمتتان به باد رفته است. البته می توانید از نایلون برای پوساندن سطح رنگ شده استفاده کنید. بهترین زمان برای نقاشی ساختمان در صورت انتخاب رنگ مقاوم ممکن است اتفاقی رخ ندهد ولی در غیر این صورت پوسته پوسته شدن رنگ کوچکترین ضرری است که به شما وارد می شود و تمام پروژه را باید از سر بگیرید. همواره سعی کنید از بهترین و با کیفیت ترین رنگ های ساختمانی استفاده کنید. بخصوص رنگ های مقاوم در برابر رطوبت. این موضوع حتی باعث ماندگاری بیشتر رنگ پس از اجرا شود. بهترین زمان برای نقاشی ساختمان دمای نه گرم و نه سرد است.

شماره تماس برای بازدید رایگان ………..۰۹۱۲۸۹۰۲۶۴۲

چه مدت زمانی برای خشک شدن رنگ نیاز است ؟

در جواب این سوال باید به این نکته توجه کنیم که زمان خشک شدن برای انواع رنگ ها متنوع است. نمی توان بازه زمانی خاصی را برای تمامی رنگ ها بیان کرد. ولی در حالت کلی رنگ پلاستیک زودتر از رنگ روغنی خشک می شود. بنابرین اگر قابل شستشو بودن رنگ برایتان اهمیت ندارد و خواهان این هستید که سطح نقاشی شده زودتر خشک شود از رنگ پلاستیک استفاده کنید.

  • رنگ پلاستیک ۱ روز
  • رنگ روغنی ۳ روز

در انتها لازم است این نکته را یاد آوری کنیم که برای انتخاب زمان مناسب برای رنگ آمیزی خانه تان می توانید با ما در ارتباط باشید. خانه رنگ در مشاوره های خود این امکان را فراهم ساخته است که بهتربن رنگ و مناسب ترین زمان را برای شما پیشنهاد دهد.

بهترین زمان برای نقاشی ساختمان بر اساس نوع رنگ

یکی دیگر از عوامل مهم و تاثیر گذار در انتخاب زمان مناسب در رنگ آمیزی ساختمان توجه به ابن نکته است که از چه نوع رنگی می خواهید استفاده کنید. توجه به زمان خشک شدن رنگ ها و همچنین دمای مناسب برای اجرای با کیفیت هر یک از آن ها فاکتور های مهمی هستند که نباید مورد چشم پوشی واقع شوند. برای مثال رنگ اکریلیک نوعی رنگ خاص است و شرایط و دمای مناسبی را برای اجرا می طلبد.

همچنین می توانید این مطلب را مطالعه نمایید: انواع رنگ ساختمانی

انتخاب بهترین زمان برای نقاشی ساختمان
انتخاب بهترین زمان برای نقاشی ساختمان

اگر مطلب بهترین زمان برای نقاشی ساختمان پاسخ گوی سوالات شما نبود می توانید با شماره های مستقیم خانه رنگ تماس حاصل نمایید. کارسناسان ما همواره آماده پاسخگویی هستند.

میتوانید گزینه های زیر را بررسی کنید

پتینه کاری در انواع رنگ ساختمانی

انواع رنگ ساختمانی – مدل های مختلف رنگ ساختمان

معرفی انواع رنگ ساختمانی و موارد کاربرد آنها خانه رنگ – انواع رنگ ساختمانی – …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 9 =

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟