۲۸ دی ۱۳۹۸

شمال و غرب تهران: ۰۹۱۲۸۹۰۲۶۴۲ مرکز و شرق تهران: ۰۲۱۷۷۰۴۶۸۲۰- فروش ملات کاهگل در سراسر کشور: ۰۹۱۹۹۸۲۲۲۲۶

خانه / نقاشی ساختمان با رنگ کنیتکس

نقاشی ساختمان با رنگ کنیتکس

رنگ کنیتکس در نقاشی ساختمان

خانه رنگرنگ کنیتکس – یکی از خدمات گروه نخصصی خانه رنگ نقاشی ساختمان با رنگ کنیتکس است. این رنگ برای نمای بیرونی و داخلی ساختمان استفاد می شود. در ادامه به بررسی نقاشی ساختمان با این نوع رنگ پرداخته شده است.

ویژگی های  کنیتکس جهت نماهای داخلی و خارجی ساختمان ها :

نقاشی ساختمان با کنیتکس (kenitex) سوراخ ها و ترک های موئی را پر کرده و نواقص ساختمان ها را پنهان می کند. خاصیت آب گریزی کامل دارد این محصول با حلال های مخصوص تولید گردیده و از آب و تینربه عنوان حلال رقیق کننده استفاده می گردد.

نمای کنیتکس در مقابل آتش سوزی بدلیل مواد آتش زایی که در ساخت آن استفاده شده نسبت به سنگ و نمای مو نو لیت  ناپایدارتر می باشد . و این از معایب ان می باشد.

این رنگ بعد از استفاده به روی سطوح مختلف آب یا تینر خود را از دست داده و به فیلمی یک دست و بسیار مقاوم تبدیل می گردد. نوع اکرلیک روغنی دارای تمام مشخصات نمای کنیتکس روغنی می باشند که بعنوان محصولی بی نظیر و برتر پیشنهاد می گردد.

قابل توجه است که هر کیلوگرم رنگ (kenitex) نوع سوپر ۵/۱ م.م، ممتاز ۳۰/۱ م.م، را پوشش می دهند. kenitex در سه دانه بندی پلی تکس (۰۴نرم)، ریز (منظم ۰۵)، (متوسط ۰۶) عرضه می گردد.

نمونه کار رنگ کنیتکس
نمونه کار رنگ کنیتکس
رنگ کنیتکس دیوار
اجرای رنگ کنیتکس

در قسمت های دیگر سایت کنیتکس به توضیح مفصل پرداخته شده است. خانه رنگ با ارایه مقالات مختلف در هر زمینه از نقاشی ساختمان پیش زمینه لازم برای مطالعه و یادگیری شما دوستان گرامی را فراهم کرده است.

محاسن و معایب رنگ کنیتکس

یکی از مهم ترین مزیت کنیتکس درباره محل کاربرد آن می باشد. کاربرد کنیتکس روغنی در همه جاست. از سازه های خشن و دارای شرایط خاص همچون تونل ها و سازه های بتنی  گرفته تا محیط داخل و خارج منازل، رستوران ها و فروشگاه های مختلف. جدای از مقاومت و سایر ویژگی های یاد شده این رنگ، ویژگی زیبایی  و جلوه بی نظیر آن خصوصیت دیگری است که آن را از سایر رنگ ها ممتاز می سازد.

وجود میلیونها دانه رنگی که تشکیل دهنده این رنگ می باشند، ظاهری بی همتا برای آن ایجاد می کند. همچنین استفاده از کریستال در اجرای  این رنگ (توسط پمپ های هوا و پیستوله های ویژه)، نوع تزئینی آن را  ایجاد می کند که آن نیز در زیبایی این رنگ نقش مهمی ایفا می نماید. نحوی اجرای کنیتکس با کمک پمپ های هوا دستگاه های میکس و جای دهنده رنگ و پیستوله های ویژه و کنیتکس کار مجرب برای پاشش رنگ  انجام می گیرد.

مقرون به صرفه بودن رنگ کنینکس

به دلیل ارزان بودن مواد اولیه کنیتکس  قیمت مناسبی داشته مزایای  کنیتکس بشمار می آید. دوام رنگ کنیتکس  بستگی به کیفیت مواد استفاده شده می باشد متاسفانه در اکثر مواقع پیمانکار کنیتکس  یا اجراکننده کنیتکس این مورد را رعایت نمی کنند و همین باعث کمتر شدن دوام آن می گردد.

ما خدمات رنگ کنیتکس را با کیفیت عالی و قیمت مناسب برای شهروندان عزیز ارایه می دهیم از طریق صفحه تماس با ما ، با ما در ارتباط باشید. برای دریافت سوابق کاری خانه رنگ از صفحه درباره ما استفاده کنید. و نمونه کار های ما را در قسمت نمونه کار ها مشاهده فرمایید. خانه رنگ در خدمت تزیینات داخلی منزل شما

تخفیف ویژه ۲۰٪ برای مشتریانی که قبلا سفارش از خانه رنگ داشته اند. این بدان معنی است که در سفارش های بعدیتان ۲۰ درصد تخفیف از خانه رنگ دریافت خواهید کرد.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟