۳۰ تیر ۱۳۹۸

شمال و غرب تهران: ۰۹۱۲۸۹۰۲۶۴۲ مرکز و شرق تهران: ۰۲۱۷۷۰۴۶۸۲۰- فروش ملات کاهگل در سراسر کشور: ۰۹۱۹۹۸۲۲۲۲۶

خانه / کنیتکس / کنیتکس نما

کنیتکس نما

استفاده کنتیکس نما

خانه رنگکنیتکس نما – در مقالات قبلی مربوط در مورد نحوه اجرای کنیتکس به طور کامل بحث شده است. در این قسنت باید گفت، استفاده از مواد رنگ آمیزی در نمای خارجی در نقاشی ساختمان بخصوص کنیتکس نما همواره مد نظر می باشد. موادی همچون کنیتکس، پلیتکس به لحاظ مقاومت در مقابل آب و باران، سرعت و سهولت در اجرا و پایین بودن هزینه اجرا مورد توجه سازندگان ساختمان ها به جهت نقاشی نما بوده است. کنیتکس روغنی قابل شستشو است. به علت استفاده در صد بالایی از رزین دارای چسبندگی بسیار بالایی می باشد.

کنیتکس نما ی ساختمان
کنیتکس نما

مزایای کنیتکس نما

نوع دانه بندی براساس مواد پرلایت تعیین می شود. استحکام نهایی پس از سه هفته حاصل می گردد. کنیتکس های روغنی به خاطر ترکیب شیمیایی مخصوص آن واتر پروف بوده و در مقابل عوامل جوی کاملا مقاوم می باشد. همچنین کنیتکس های اکریلیک به علت سبکی و وزن مخصوص آن بر روی ساختمان بار کمتری وارد و بر روی سیمان، چوب، آهن، آرداز به راحتی قابل اجرا می باشد.

کنیتکس نما
کنیتکس نما ی ساختمان

کنیتکس در نما ی داخلی و خارجی ساختمان استفاده می‌شود. این محصول ترکیبی از کربنات کلسیم، پیگمنت‌های AntiUV، رزین آکریلیک، تالک، روان کننده‌ ها و افزودنی‌های دیگر می‌باشد. این محصول با وزن بسیار کم و خاصیت ضد آب، قابلیت انعطاف پذیری زیادی داشته و با تنوع رنگ و سادگی خاص خود در بسیاری از پروژه‌های ساختمانی مورد استفاده قرا گرفته است. یکی از علل عمده گرایش مصرف کنندگان در سال های اخیر به این محصول، قیمت پائین آن نسبت به دیگر محصولات مشابه بوده که از روزهای آغازین تولید و عرضه آن به بازار مصرف باعث گردید تا بطور چشمگیری مورد توجه عموم قرار گرفت تا زیبنده پروژه‌های کوچک و بزرگ ساختمانی باشد. رنگ های شاد، زنده و ساده کنیتکس آن را از محصولات دیگر متمایز ساخته است.

کنیتکس نما ی ساختمان
کنیتکس نمای ساختمان

در انتها لازم است شما را به مطالعه مقاله ( نگهداری کنیتکس ) دعوت می کنم. چرا که در این مقاله تمامی توصیه های لازم برای افزایش کیفیت و دوام کنیتکس نما و نقاشی نما آورده شده است. البته خاطر نشان می شود که خانه رنگ ضامن کیفیت اجراست و دارای ضمانت پنج ساله تعمیر و نگهداری می باشد. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

کنیتکس نما

2 دیدگاهها

 1. سلام
  کارتون واقعا عالیه
  بجز رنگ کنیتکس برای نمای ساختمان چه گزینه دیگه ای هست؟

  • با سلام
   بهترین جایگزین برای رنگ کنیتکس نما استفاده از رنگ مجیکستون و رنگ جوتن می باشد.
   هر دو این رنگ ها توسط خانه رنگ قابل اجرا هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =