۳۰ تیر ۱۳۹۸

شمال و غرب تهران: ۰۹۱۲۸۹۰۲۶۴۲ مرکز و شرق تهران: ۰۲۱۷۷۰۴۶۸۲۰- فروش ملات کاهگل در سراسر کشور: ۰۹۱۹۹۸۲۲۲۲۶

خانه / کنیتکس / کنیتکس دیوار

کنیتکس دیوار

اجرای کنیتکس دیوار

خانه رنگ – برای اجرای کنیتکس دیوار در نقاشی ساختمان باید توجه داشت که کنیتکس  (kenitex) در نقاشی ساختمان برای سطوحی همچون نمای ساختمان، پارکینگ ها راه پله ها، سوله ها و در بعضی موارد در داخل ساختمان استفاده می شود.  کنیتکس به دلیل ضخامت اجرا قدرت پوشش خرابی زیر کار را تا حد زیادی داشته و از مقاومت خوبی در برابر عوامل طبیعی و غیر طبیعی بر خوردار است. کنیتکس را می توان بر روی دیوار سیمانی که هنور در حالت سیمان آستر هستند هم  اجرا کرد و از هزینه اضافی سیمان رویه جلوگیری کرد.

کنیتکس دیوار
کنیتکس دیوار

قیمت کنیتکس با توجه با کیفیت جنس و ضخامت اجرای ان متفاوت است. به طوری که بعضی از نقاش نما ها با مخلوطی از مواد دست ساز اقدام به ساخت رنگ کنیتکس کرده و ان را اجرا می کنند که در پایان دوام این اجرای کنیتکس بسیار پایین تر از استانداردهای رنگ و رزین کنیتکس خواهد بود.

برای داشتن کنیتکس قابل شستشو و با کیفیت باید از کنیتکس های اکریلیک قابل شستشو استفاده کرد که هم کاملا مقاوم بوده و در اثر باد و باران عایق می باشند و تا حد زیادی در برابر ضربه مقاومت نشان می دهند.

ما خدمات رنگ کنیتکس را با کیفیت عالی و قیمت مناسب برای شهروندان عزیز ارایه میدهیم از طریق صفحه تماس با ما ، با ما در ارتباط باشید. برای دریافت سوابق کاری خانه رنگ از صفحه درباره ما استفاده کنید. و نمونه کار های ما را در قسمت نمونه کار ها مشاهده فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + بیست =