۲۸ دی ۱۳۹۸

شمال و غرب تهران: ۰۹۱۲۸۹۰۲۶۴۲ مرکز و شرق تهران: ۰۲۱۷۷۰۴۶۸۲۰- فروش ملات کاهگل در سراسر کشور: ۰۹۱۹۹۸۲۲۲۲۶

خانه / پتینه کاری / کاربرد پتینه کاری

کاربرد پتینه کاری

کاربرد پتینه کاری

کاربرد پتینه کاری در نقاشی ساختمان

خانه رنگکاربرد پتینه کاری – ممکن است این سوال پیش بیاید که در چه مکان­ هایی می­ توان از پتینه استفاده کرد. کاربرد پتینه کاری در نقاشی ساختمان کجاست؟ این سوال به خوبی توسط خانه رنگ پاسخ داده شده است.

از دیگر پتینه کاری می توان گفت که پتینه را در منازل مسکونی، بیمارستان­ ها، شرکت­ ها، مدارس، سالن­ های کنفرانس بسته به طرح­ های مناسب محل می­ توان اجرا کرد. چرا که پتینه ماندگاری و زیبایی بیشتری نسبت به رنگ­ های روغنی و پلاستیک دارد.

کاربرد پتینه کاری در ساختمان
کاربرد پتینه کاری

چرا باید دیوار خود را پتینه کنیم؟

جایگزین مناسبی برای دیگر رنگ­ ها ساختمانی مانند بلکا و مولتی کالر می­ باشد. زیرا پتینه به خاطر بافتی که دارد عایق مناسبی در برابر رطوبت می­ باشد. همچنین با مزایایی که قبلا در مورد پتینه کاری گفته شد می­ توان پتینه را به عنوان یک رنگ برتر در صنعت نقاشی ساختمان نام برد. کاربرد پتینه کاری در دوراسیون بسیار فراتر از تصور است.

کاربرد پتینه کاری در ساختمان
کاربرد پتینه کاری در ساختمان
کاربرد پتینه در ساختمان
کاربرد پتینه کاری

با توجه به مزایای بر شمرده برای پتینه و تصاویر نمونه کار های انجام شده، به نظر می رسد استفاده از پتینه کاری در ساختمان اهمیت بیشتری پیدا کرده باشد. اینطور نیست؟ خانه رنگ با اجرای با کیفیت پتینه کاری در محیط زندگی شما و با ضمانت دو ساله ترمیم آن کیفیت بسیار خوبی را برای شما عزیزان فراهم خواهد آورد.

ما خدمات رنگ پتینه کاری را با کیفیت عالی و قیمت مناسب برای شهروندان عزیز ارایه میدهیم از طریق صفحه تماس با ما ، با ما در ارتباط باشید. برای دریافت سوابق کاری خانه رنگ از صفحه درباره ما استفاده کنید. و نمونه کار های ما را در قسمت نمونه کار ها مشاهده فرمایید.

میتوانید گزینه های زیر را بررسی کنید

رنگ مناسب برای رنگ آمیزی خانه

راهنمای انتخاب رنگ برای نقاشی ساختمان

اصول انتخاب رنگ مناسب در نقاشی ساختمان خانه رنگ – راهنمای انتخاب رنگ برای نقاشی ساختمان . …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + ده =

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟