۳۰ تیر ۱۳۹۸

شمال و غرب تهران: ۰۹۱۲۸۹۰۲۶۴۲ مرکز و شرق تهران: ۰۲۱۷۷۰۴۶۸۲۰- فروش ملات کاهگل در سراسر کشور: ۰۹۱۹۹۸۲۲۲۲۶

خانه / اپوکسی / کاربرد اپوکسی در نقاشی ساختمان

کاربرد اپوکسی در نقاشی ساختمان

کاربرد اپوکسی در چه فضاهایی است؟

خانه رنگ – کاربرد اپوکسی (epoxy usage) در این مقاله سعی می شود کاربرد اپوکسی و انواع آن در صنعت نقاشی ساختمان برای محاطبان سایت خانه رنگ ارایه شود. در نقاشی ساختمان موادی که بر پایهٔ رنگ اپوکسی ساخته می‌شوند، گسترده‌ هستند. می توان گفت مهمترین آنها در ساخت رنگ اپوکسی و کفپوش اپوکسی است. اپوکسی در موارد زیر کاربرد وسیعی دارد:

  • رنگ‌ها و پوشش
  • چسب‌ها
  • قالب‌های صنعتی و کامپوزیت‌ها
  • سامانه‌های الکتریکی و الکترونیک
  • مصارف خانگی و دریایی
کاربرد اپوکسی
کاربرد اپوکسی

کفپوش های صنعتی، بیمارستانی و بهداشتی و مخابراتی اپوکسی. این کفپوش‌ها بر پایه هاردنر سیکلو آلیفاتیک پلی آمین تغییر یافته ورزین اپوکسی بیسفنول A تولید و ارائه می‌گردد. در ساختار این محصول از هیچگونه حلال و رقیق کننده واکنشگرا استفاده نشده است. همین امر موجب می‌گردد که ساختار پلیمری محصول پس از واکنش بصورت ثابت باقی بماند و خصوصیات شیمیائی آن دچار کاهش خواص نگردد. این یک ویژگی برای کاربرد اپوکسی می باشد.

موارد کاربرد اپوکسی

مصرف و کاربرد اپوکسی بستگی به میزان تخلخل و ناهمواری سطوح زیر کار می باشد. اما این میزان برای پوشش یک مترمربع با ضخامت ۹ میلیمتر بین ۲۰ الی ۲۲ کیلوگرم خواهد بود.
نحوه اجرای کفپوش های اپوکسی بدین صورت می باشد. سطح زیر کار می‌بایست عاری از هرگونه چربی، گرد و غبار، ذرات سست و ناپایدار، روغن و غیره باشد. بنابراین تمامی سطوح می‌بایست خشک یا نیمه مرطوب باشند همچنین آب اضافه نباید روی سطح باشد.

ما خدمات رنگ اپوکسی را با کیفیت عالی و قیمت مناسب برای شهروندان عزیز ارایه می دهیم از طریق صفحه تماس با ما ، با ما در ارتباط باشید. برای دریافت سوابق کاری خانه رنگ از صفحه درباره ما استفاده کنید. و نمونه کار های ما را در قسمت نمونه کار ها مشاهده فرمایید.

تخفیف ویژه ۲۰٪ برای مشتریانی که قبلا سفارش از خانه رنگ داشته اند. این بدان معنی است که در سفارش های بعدیتان ۲۰ درصد تخفیف از خانه رنگ دریافت خواهید کرد.

کاربرد اپوکسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =