۳۰ تیر ۱۳۹۸

شمال و غرب تهران: ۰۹۱۲۸۹۰۲۶۴۲ مرکز و شرق تهران: ۰۲۱۷۷۰۴۶۸۲۰- فروش ملات کاهگل در سراسر کشور: ۰۹۱۹۹۸۲۲۲۲۶

خانه / مولتی کالر / کاتالوگ رنگ مولتی کالر

کاتالوگ رنگ مولتی کالر

معرفی انواع کاتالوگ رنگ مولتی کالر

خانه رنگ – کاتالوگ رنگ مولتی کالر – یکی از روش های نقاشی در دنیای نقاشی منزل استفاده از رنگ مولتی کالر است. رنگ مولتی کالر با ایجاد بافت های رگه مانند با رنگ های مختلف در یک رنگ زمینه مشخص باعث ایچاد نمایی بسیار زیبا و دل انگیز می شود. رنگ مولتی کالر درارای ویژگی های خاص زیر است:

  • دوام بسیار بالایی دارد
  • قابلیت اجرا بر روی سطوح مختلف را دارد
  • به راحتی قابل ترمیم و تعویض است
  • رنگ های زمینه متنوع و رگه های بسیار متوع تر را ارایه می دهد
  • کاتالوگ رنگ مولتی کالر مانند آلبوم کاغذ دیواری در دسترس است و به راحتی می توان با استفاده از کاتالوگ مولتی کالر رنگ مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

در ادامه انواع رنگ مولتی کالر و شرکت های تولید کننده مولتی کالر را خدمت شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.

کاتالوگ رنگ مولتی کالر
کاتالوگ رنگ مولتی کالر

انواع کاتالوگ رنگ مولتی کالر

با معرفی مزایای فوق به نظر می آید باید به معرفی انواع کاتالوگ مولتی کالر بپردازیم. شرکت های مختلفی تولید کننده رنگ مولتی کالر هستند و هر کدام کیفیت خاص خود را دارند. از جمله این شرکتها عبارتند از:

  1. رنگ مولتی کالر پارس
  2. رنگ مولتی کالر اطلس
  3. رنگ مولتی کالر فیروزه
  4. مولتی کالر آریا

برای دانلود کاتالوگ رنگ مولتی کالر هر یک از تولید کننده های فوق در شبکه های اجتماعی خانه رنگ را دنبال نمایید. هر یک از رنگ ها و تولید کننده های فوق کاتالوگ مخصوص خود را دارند. ما در اینچا چند نمونه کاتالوگ رنگ مولتی کالر ارایه می دهیم. اما برای دیدن نمونه های بیشتر با ما تماس بگیرید تا از طریق پیام رسان تلگرام نمون کاتالوگ ها برای شما ارسال گردد.

کاتالوگ مولتی کالر
کاتالوگ مولتی کالر

دانلود کاتالوگ مولتی کالر

همانطور که اطلاع دارید خانه رنگ تقریبا در تمامی شبکه های اجتماعی فعالیت ویژه ای دارد. بنابرین با دنبال کردن صفحات ما در این شبکه ها می توانید به صورت موثر با ما در ارتباط باشید. تخفیف ویژه شامل افرادی خواهد شد که سفارش خود را از طریق شبکه های اجتماعی ثبت نمایند. با توچه به مطالب فوق نی توانید برای دانلود کاتالوگ رنگ مولتی کالر پارسه ، اطلس ، فیروزه و آریا از همین طریق با ما در ارتباط باشید. برای برخرداری از یک اجرای با کیفیت و قیمت ناسب و همچنین دریافت ضمانت ۵ ساله با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خانه رنگ

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 3 =