۳۰ تیر ۱۳۹۸

شمال و غرب تهران: ۰۹۱۲۸۹۰۲۶۴۲ مرکز و شرق تهران: ۰۲۱۷۷۰۴۶۸۲۰- فروش ملات کاهگل در سراسر کشور: ۰۹۱۹۹۸۲۲۲۲۶

خانه / مولتی کالر / پیستوله چیست؟

پیستوله چیست؟

کاربرد پیستوله چیست؟

خانه رنگ – پیستوله چیست؟ – یکی از لوازم مورد استفاده در صنعت نقاشی ساختمان بخصوص در نوع مولتی کالر آن پیستوله است. پیستوله ابزار دیگر رنگ آمیزی سطوح خارجی و داخلی ساختمان و همچنین لوازم دکوراسیون است که از یک مخزن و یک لوله و در نهایت سری مخصوص آن تشکیل شده است. این ابزار نسبت به قلم مو و غلتک از ابعاد بزرگ تری برخوردار بوده و همین موضوع محدودیت کاربرد آن را سبب می شود. زیرا داشتن پیستوله در خانه آن هم برای استفاده هر چند سال یک بار رایج نبوده و به فضایی کافی برای نگهداری نیاز دارد.

پیستوله چیست؟
پیستوله چیست؟
پیستوله چیست؟
پیستوله چیست؟
پیستوله چیست؟
پیستوله چیست؟

مزایای و معایب پیستوله چیست؟

استفاده از پیستوله به عنوان جایگزین بقیه ابزارها اگر چه در همه موارد امکان ندارد. ولی حتی اگر امکان پذیر باشد، به صرفه نیست زیرا به هنگام رنگ پاشی از به هدر رفتن مقدار زیادی رنگ نمی توان جلوگیری کرد و این از جمله معایب پیستوله است. ولی با تمام این تفاسیر، برای رنگ آمیزی برخی از قسمت ها و سطوح، تنها ابزار کارا، پیستوله بوده و در ضمن سرعت عمل و یکنواختی نتیجه کار نیز از جمله مزایای مهم آن به شمار می آید.

پیستوله چیست؟

خانه رنگ به عنوان یکی از تامین کنندگان تجهیزات نقاشی ساختمان به معرفی بیشتر این تجهیزات مانند پیستوله و سایر اقلام خواهد پرداخت. همچنین فروش تجهیزات نقاشی ساختمان در آینده نزدیک به بهره برداری خواهد رسید و در قسمت فروشگاه سایت می توانید به خرید این تجهیزات مبادرت ورزید. در این مقاله سعی شد به توضیح این سوال که پیستوله چیست؟ پرداخته شود.

ما خدمات رنگ مولتی کالر را با کیفیت عالی و قیمت مناسب برای شهروندان عزیز ارایه میدهیم از طریق صفحه تماس با ما ، با ما در ارتباط باشید. برای دریافت سوابق کاری خانه رنگ از صفحه درباره ما استفاده کنید. و نمونه کار های ما را در قسمت نمونه کار ها مشاهده فرمایید.

گروه هنری نقاشی ساختمان خانه رنگ در خدمت اجرای دکوراسیون منزل شما

پیستوله چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 16 =