۳۰ تیر ۱۳۹۸

شمال و غرب تهران: ۰۹۱۲۸۹۰۲۶۴۲ مرکز و شرق تهران: ۰۲۱۷۷۰۴۶۸۲۰- فروش ملات کاهگل در سراسر کشور: ۰۹۱۹۹۸۲۲۲۲۶

خانه / مولتی کالر / قیمت رنگ مولتی کالر

قیمت رنگ مولتی کالر

قیمت رنگ مولتی کالر در نقاشی ساختمان

خانه رنگقیمت رنگ مولتی کالر –  برای اجرا نقاشی ساختمان –  قیمت نقاشی ساختمان با رنگ مولتی کالر بستگی به نوع زیر کاری اجرا شده در هنگام نقاشی دارد. برای مثال اگر سطح زیر رنگ مولتی کالر با رنگ پلاستیک زیر سازی شود قیمتش با سطحی که توسط رنگ اکریلیک زیرسازی شده، متفاوت خواهد بود. قیمت اجرای مولتی کالر

قیمت رنگ مولتی کالر
قیمت رنگ مولتی کالر

قیمت رنگ مولتی کالر پارس و اطلس

در مقالات قبلی که در رابطه با مولتی کالر و انواع رنگ مولتی کالر پرداخته بودیم، در این مقاله سعی بر آن بود که قیمت رنگ مولتی کالر را برای شما عزیزان بررسی نماییم. در بازار چندین نوع رنگ مولتی کالر موجود است از جمله آنها می توان به رنک مولتی کالر پارس،مولتی کالر اطلس و .. اشاره کرد. هر یک از نوع رنگ ها دارای خواص و کیفیت خاص خود هستند. برای اطلاع از قیمت رنگ مولتی کالر و در حالت کلی قیمت انواع مولتی کالر می توانید با شماره تلفن های قرار داده شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

اما در حالت کلی این موضوع را مد نظر داشته باشید که همانند سایر موارد قیمت نقاشی ساختمان مانند قیمت پتینه کاری و قیمت رنگ روغنی قیمت های گروه هنری خانه رنگ کاملا رقابتی می باشد. در خصوص کیفیت نیز می توانیم بگوییم در بازار رقابتی امروز کمتر گروهی توان ارایه خدمات با کیفیت با قیمت مناسب را دارد، اما گروه خانه رنگ کار شما را به صورت گارانتی و تضمین ۵ ساله با قرارداد به مشتریان گرامی ارایه می دهد. در هنگام استعلام قیمت در نظر داشته باشید که کیقیت کار ما بسیار متفاوت تر از سایرین است. همچنین ضمانت اجرا و تعمیر و نگهداری برای مدت پنج سال توسط خانه رنگ به شما مشتریان عزیز تسلیم خواهد شد.

تخفیف ویژه ۲۰٪ برای مشتریانی که قبلا سفارش از خانه رنگ داشته اند. این بدان معنی است که در سفارش های بعدیتان ۲۰ درصد تخفیف از خانه رنگ دریافت خواهید کرد.

قیمت رنگ مولتی کالر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =