۵ مهر ۱۴۰۱

شمال و غرب تهران: ۰۹۱۲۸۹۰۲۶۴۲ مرکز و شرق تهران: ۰۲۱۷۷۰۴۶۸۲۰- فروش ملات کاهگل در سراسر کشور: ۰۹۱۹۹۸۲۲۲۲۶

خانه / نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک

نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک

رنگ پلاستیک در نقاشی ساختمان

خانه رنگ – رنگ پلاستیک (plastic color) یکی از قدیمی ترین نوع رنگ در نقاشی ساختمان بوده و در کیفیت های مختلفی در بازار موجود می باشد. حتی کیفیت بعضی از رنگ ها واقعا قابل قبول نبوده ولی بخاطر سود جویی بعضی افراد بی تجربه برای سود شخصی در بازار هر نوع رنگی به خصوص در مورد رنگ پلاستیک (plastic color) بی کیفیت را به فروش می رسانند. تنوع این رنگ ها در بازار بسیار زیاد است. معمولا بر روی محصولات شرکت های مختلف درجه کیفی رنگ مشخص شده است، ولی اینکه چه مقدار قابل اطمینان است موضوعی است که باید از یک رنگ فروش یا نقاش معمتد سوال کنید.

رنگ پلاستیک
رنگ پلاستیک

نقاشی با رنگ پلاستیک (plastic color) بسیار لذت بخش است. فقط باید دقت شود که رنگی را که می خواهید آماده کنید غلیظ یا رقیق نباشد. در صورت غلظت بالا رنگ به خوبی بر روی سطوح پخش نمی شود. پس از خشک شدن اثر قلم یا غلطک نقاشی برروی دیوار به جا می ماند. همچنین در صورت رقیق بودن بیش از حد، برای آنکه اثر رنگ قبلی از اصلا دیده نشود شاید مجبور باشید تا ۷ سری سطوح را نقاشی کنید که آن موقع از انجام رنگ آمیزی خود را سرزنش خواهید کرد.

رنگ پلاستیک در ساختمان

رنگ پلاستیک که در نقاشی ساختمان بوسیله قلم مو اجرا شود دارای جای (رش) قلم می شود که سلیقه اکثر کارفرمایان رش قلم را نمی پسندد و رنگ پلاستیک که بوسیله غلطک یا اسپری اجرا شود. حالت مخملی زیبا و شکیل دارد که مورد پسند هر نوع سلیقه ای قرار می گیرد. رنگ پلاستیک برای اجرا بر روی گچ نو، نیاز به بتونه کشی کامل سطح (ماستیک) ندارد. در صورتی که سطح کار ناصاف و دارای تعمیرات زیاد باشد و یا در صورت درخواست کارفرما (به هر دلیل)، باید سطح کار روغن الیف درجه ۱ (سطح کاری که گچ است) اجرا شود وسپس ۱ یا دو دست بتونه کشی کامل (ماستیک) اجرا شود. هزینه روغن زدن و بتونه کشی جداگانه محاسبه شود.

خانه رنگ خدمات رنگ پلاستیک را با کیفیت عالی و قیمت مناسب برای شهروندان عزیز ارایه می دهد. از طریق صفحه تماس با ما ، با ما در ارتباط باشید. برای دریافت سوابق کاری خانه رنگ از صفحه درباره ما استفاده کنید. و نمونه کار های ما را در قسمت نمونه کار ها مشاهده فرمایید.

تخفیف ویژه ۲۰٪ برای مشتریانی که قبلا سفارش از خانه رنگ داشته اند. این بدان معنی است که در سفارش های بعدیتان ۲۰ درصد تخفیف از خانه رنگ دریافت خواهید کرد.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟