۳۰ تیر ۱۳۹۸

شمال و غرب تهران: ۰۹۱۲۸۹۰۲۶۴۲ مرکز و شرق تهران: ۰۲۱۷۷۰۴۶۸۲۰- فروش ملات کاهگل در سراسر کشور: ۰۹۱۹۹۸۲۲۲۲۶

خانه / پلاستیک / رنگ پلاستیک چیست؟

رنگ پلاستیک چیست؟

رنگ پلاستیک چیست؟

خانه رنگ – رنگ پلاستیک چیست؟ (what is plastic color) برای پاسخ به این سوال باید گفت رنگی است که حلال آن آب بوده و براحتی و بدون هر گونه زیرسازی خاصی قابل اجراست. یعنی بر روی سطوح  سیمانی، گچی و .. قابل اجرا می­ باشد. لازم به توضیح است که رنگ پلاستیک بر روی سطوح گچی بعد از مراحل زیر سازی شامل رنگ روغنی و بتونه کاری اجرا می­ شود.

رنگ پلاستیک چیست؟
رنگ پلاستیک چیست؟

نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک یکی از قدیمی ترین و پرکاربرد ترین انواع رنگ در صنعت نقاشی ساختمان است. در صنعت نقاشی ساختمان در موقعیت­ های فورس ماژور برای مشتری از رنگ پلاستیک استفاده می­ شود چرا که سرعت عمل اجرای این نوع رنگ بسار بالاست و زمان خشک شدن آن خیلی کم است. رنگ پلاستیک چیست؟

نقاشی با رنگ پلاستیک در صنعت نقاشی ساختمان از تنوع بسیار زیادی برخوردار است و درجه کیفی آنها معمولا توسط شرکت تولید کننده روی محصول درج می شود. با این حال تشخیص کیفیت این رنگ ها و همچنین قابل اطمینان بودن رنگ های پلاستیک موضوعی است که باید از یک نقاش حرفه ای سوال کنید.

ما خدمات رنگ پلاستیک را با کیفیت عالی و قیمت مناسب برای شهروندان عزیز ارایه میدهیم از طریق صفحه تماس با ما ، با ما در ارتباط باشید. برای دریافت سوابق کاری خانه رنگ از صفحه درباره ما استفاده کنید. و نمونه کار های ما را در قسمت نمونه کار ها مشاهده فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =