۵ مهر ۱۴۰۱

شمال و غرب تهران: ۰۹۱۲۸۹۰۲۶۴۲ مرکز و شرق تهران: ۰۲۱۷۷۰۴۶۸۲۰- فروش ملات کاهگل در سراسر کشور: ۰۹۱۹۹۸۲۲۲۲۶

خانه / نقاشی ساختمان با رنگ روغنی

نقاشی ساختمان با رنگ روغنی

رنگ روغنی در نقاشی ساختمان

خانه رنگرنگ روغنی (oil color) – این رنگ در نقاشی ساختمان رنگی است که حلال آن نیز از نوع مخصوص روغنی بوده و در میان تمام رنگ­ های ساختمانی بهترین و با کیفیت ­ترین می­ باشد. در رنگ روغنی (oil color)، رنگ دانه را در یک روغن خشک شونده که استر گلیسیرین با اسیدهای چرب نظیر اسیدهای اولیک و یا لینولنیک می باشد حل می کنند.

رنگ روغنی
رنگ روغنی

در رنگ روغنی برای رقیق کردن و سهولت کاربرد از رقیق کننده رنگ استفاده می شود و معمولا یک حلال هیدرو کربنی نظیر ترپنتین است که به روغن تربانتین شهرت دارد. استفاده از این رنگ در نقاشی ساختمان باعث شده است که شستشوی سطوح براحتی انجام پذیرد. رنگ روغنی براق برپایه رزین آلکید با کیفیت مطلوب، براقیت بالا انعطاف پذیر وقابلیت کاربرد آسان می باشد.

همچنین بخوانید پتینه کاری

موارد کاربرد رنگ روغنی:

به عنوان یک رنگ تزئینی بر روی سطوح سیمانی ،فلزی ،بتنی، در ساختمان های مسکونی و نیمه صنعتی و در داخل و خارج ساختمان کاربرد دارد.

طریقه آماده سازی سطح:

باید هرگونه گرد خاک، رطوبت، روغن، و ذرات خارجی را از سطح پاک نموده و سپس رنگ آمیزی اعمال گردد.

زمان خشک شدن رنگ:

زمان خشک شدن به، میزان رطوبت، جریان هوا، دمای محیط، ضخامت و تعداد لایه ها بستگی دارد. اما در دمای ۲۵ درجه سانتیگراد زمان خشک شدن سطحی حدودا ۲ ساعت و زمان خشک شدن عمقی ۲۴ ساعت می باشد.

روش مصرف:

رنگ روغنی براق را می توان با انواع روش ها استعمال کرد. پیستوله های بادی و برقی، ایرلس، غلطک، قلم موی

شرایط دمای محیط و سطح:

دمای محیط حداقل ۵- درجه سانتی گراد و حداکثر ۴۵ درجه سانتی گراد
رطوبت ۸۰ درصد

خانه رنگ خدمات نقاشی روغنی را با کیفیت عالی و قیمت مناسب برای شهروندان عزیز ارایه می دهد. از طریق صفحه تماس با ما ، با ما در ارتباط باشید. برای دریافت سوابق کاری خانه رنگ از صفحه درباره ما استفاده کنید. و نمونه کار های ما را در قسمت نمونه کار ها مشاهده فرمایید.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟