۳۰ تیر ۱۳۹۸

شمال و غرب تهران: ۰۹۱۲۸۹۰۲۶۴۲ مرکز و شرق تهران: ۰۲۱۷۷۰۴۶۸۲۰- فروش ملات کاهگل در سراسر کشور: ۰۹۱۹۹۸۲۲۲۲۶

خانه / روغنی / رنگ روغنی ساختمان

رنگ روغنی ساختمان

کاربرد رنگ روغنی ساختمان

خانه رنگ – کاربرد رنگ روغنی ساختمان در نقاشی ساختمان به صورت موارد زیر است. این نوع نقاشی از نظر دوام و ماندگاری نسبت به رنگ پلاستیک بیشتر است. به همین خاطر در مواردی که بیشتر در معرض نور آفتاب قرار دارن و همچنین درب­ های آهنی را باید با استفاده از رنگ روغنی براق نقاشی نمود. رنگ روغنی ساختمان

رنگ روغنی ساختمان
رنگ روغنی ساختمان
رنگ روغنی ساختمان
رنگ روغن ساختمان

رنگ در دنیای امروز نقش بسیار مهمی در پرورش ذوق و قرایح بشری و ارضای نیازهای زیبا شناختی وی ایفا می کند. بدین جهت است که احساس رنگ را به تعبیری حس هفتم می‌گویند. انسان در پهنه تولید تزئین خانه‌ها، پوشاک و حتی نوشابه‌ها در هنر، نقاشی، صنایع کشتیرانی و امور ارتباطات محصولات مصرفی در صنایع فضایی و خلاصه در همه شئونات با رنگ سر و کار دارد. کاربرد رنگ روغنی بطور کلی، از رنگ علاوه بر ایجاد زیبایی محیط، جهت حفاظت اشیا در مقابل عوامل طبیعی و غیره استفاده می‌شود. رنگ روغنی ساختمان

همچنین بخوانید مزایای رنگ روغنی

امروزه با توجه به میزان درامد مردم کمتر به رنگ روغنی ساختمان به عنوان یک کار هنری نکاه می کنند. چون  کار عالی نیاز به صرف زمان و هزینه مناسب می باشد. کمتر کسانی هستند که کار خاص می خواهند. مردم هم عادت دارند بهترین کار را با کمترین هزینه بخواهند که در عمل چنین خواسته ای متناقض می باشد و قابل  اجرا نیست.

همچنین بخوانید قیمت رنگ روغنی

تعیین قیمت رنگ روغنی

قیمت نقاشی با توجه به نوع رنگ ساختمانی (روغنی) و متراژ ساختمان و نوع زیر کار ساختمان ( گچ – رنگ – کاغذ دیواری ) پس از بازدید توسط نقاش ساختمان تعیین می شود.
البته تعرفه قیمت نقاشی ساختمان  بسیار متفاوت می باشد  با توجه به ظرافت کار می توان درجه بندی کرد. درجه یک – درجه دو  و درجه سه  و( مصالح و نوع زیر کار)

خانه رنگ ارایه دهنده خدمات نقاشی ساختمان در تهران و اقسا نقاط ایران با کیفیت و قیمت مناسب و ضمانت دو ساله

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − هفت =