۲۰ مرداد ۱۴۰۱

شمال و غرب تهران: ۰۹۱۲۸۹۰۲۶۴۲ مرکز و شرق تهران: ۰۲۱۷۷۰۴۶۸۲۰- فروش ملات کاهگل در سراسر کشور: ۰۹۱۹۹۸۲۲۲۲۶

خانه / نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک

نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک

اکریلیک یا بی بو در نقاشی ساختمان

خانه رنگ – رنگ اکریلیک (acrylic colors) از دسته رنگ­ های بی بو حلال با آب در نقاشی ساختمان می­ باشد. دارای تنوع رنگی بسیار بالا بوده و قابلیت خشک شدن سریع بر روی تمامی سطوح را دارد. رنگ اکریلیک رقیب بسیار خوبی برای رنگ­ های پلاستیک و روغنی بوده و ۱۰۰% قابل شستشو می­ باشد.

البته باید خاطر نشان کرد که نقاشی ساختمان با رنگ اکرولیک زمانی قابلیت ۱۰۰% شستشو را خواهند داشت که با کیفیت بسیار بالا پیاده سازی شوند. به همین جهت باید مجری این نوع نقاشی بسیار حرفه­ای عمل نماید. گروه هنری نقاشی ساختمان خانه رنگ تضمین اجرای ۱۰۰% قابل شستشو را به شما مشتریان گرامی می­ دهد. برای اجرای عالی این رنگ به متخصصان ما اعتماد نمایید.

رنگ اکریلیک
رنگ اکریلیک

رنگ اکریلیک رنگی است که با خواص دوام و درخشندگیش نخست در صنعت خودروسازی سازی به کار رفت و اخیراً نیز در انواع نقاشی‌ها مورد استفاده قرار گرفته‌ است. رزین های آکریلیک به دو دسته پایه حلال نفتی و حلال آب تقسیم می شوند. خصوصاً آن دسته که به آسانی در آب حل می‌شود، زود خشک می‌شود و سطحی سخت و آسیب ناپذیر به وجود می‌آورد، گرچه باید افزود فاقد خواص ظرافت پذیری و عمق و جلای رنگ روغن یا رنگ اکریلیک پایه حلالی است.

رنگ اکریلیک نما

رنگ­ اکریلیک سیلیکون مخصوص نما نیز مخصوص استفاده در نمای ساختمان بوده و ویژگی­ های فنی رنگ اکرولیک شامل: تنفس، مقاومت خوب در برابر نفوذ آب، مقاومت در برابر آلودگی­ های سطح، پوشش بالا و عدم جذب چرک و حفظ تمیزی سطح می­ باشد.

در این مقاله سعی شد یه طور خلاصه رنگ اکریلیک را معرفی نماییم. در مقاله های زیر مجموعه بیشتر به رنگ اکریلیک پرداخته خواهد شد، گروه هنری نقاشی ساختمان خانه رنگ آماده عقد قرار داد با شرکت ها پیمانکاران و اشخاص می باشد. کیفیت را از ما بخواهید. خانه رنگ با قیمت مناسب در خدمت شماست.

خانه رنگ خدمات رنگ اکریلیک را با کیفیت عالی و قیمت مناسب برای شهروندان عزیز ارایه میدهد. از طریق صفحه تماس با ما ، با ما در ارتباط باشید. برای دریافت سوابق کاری خانه رنگ از صفحه درباره ما استفاده کنید. و نمونه کار های ما را در قسمت نمونه کار ها مشاهده فرمایید.

تخفیف ویژه ۲۰٪ برای مشتریانی که قبلا سفارش از خانه رنگ داشته اند. این بدان معنی است که در سفارش های بعدیتان ۲۰ درصد تخفیف از خانه رنگ دریافت خواهید کرد.

رنگ اکریلیک

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟