۳۰ تیر ۱۳۹۸

شمال و غرب تهران: ۰۹۱۲۸۹۰۲۶۴۲ مرکز و شرق تهران: ۰۲۱۷۷۰۴۶۸۲۰- فروش ملات کاهگل در سراسر کشور: ۰۹۱۹۹۸۲۲۲۲۶

خانه / اکریلیک / رنگ اکریلیک روی چوب

رنگ اکریلیک روی چوب

رنگ اکریلیک روی چوب چگونه است؟

خانه رنگرنگ اکریلیک روی چوب – علاوه بر نقاشی ساختمان رنگ اکریلیک و انواع آستر های روغنی، تینری، واتر بیس (پایه آب) فقط برای تزیین و کثیف نشدن چوب ها استفاده نمی شود. چوب موجودی زنده بوده و بافت آن بعد از قطع شدن ریشه و شاخه ها برای موجودات موذی، میکروارگانیسم ها، کپک، قارچ و دیگر موجودات محیطی عالی برای رشد و نمو است. رنگ اکریلیک روی چوببه همین خاطر بعد ار مدتی کوتاه، چوب باخته، یا می توان پوسیدگی را در بافت چوب پیدا کرد. به همین خاطر از زمان بریده شدن درخت، تا زمانی که به مصرف کننده برسد مراحل گوناگونی را برای جلوگیری از پوسیدگی و فساد مولکول های بافت درخت باید انجام داد. رنگ اکریلیک روی چوب در شکل زیر قابل مشاهده است.

رنگ اکریلیک روی چوب
رنگ اکریلیک روی چوب

بعد از آنکه چوب خشک شد و موجودات درون آن تخلیه گردید به کارخانه های چوب بری برده می شود و به ابعاد مورد نیاز نجاران تقسیم می گردد . از زمانی که چوب وارد کارگاه نجاری می شود، نجار به دقت از چوب محافظت می کند. بعد از ساخت آن را به دقت سمباده میزند و بعد از آن سطح چوب را با مواد اشباء میکند. این مواد می تواند رنگ اکریلیک روغن ، رزین، مواد نفتی، یا هر چیز دیگری باشد.

پوشش های رنگ اکریلیک روی چوب

رنگ اکریلیک روی چوب رنگ براق یا نیمه براق معمولا برای چوب های نامرغوب به کار می رود تا عیوب آنرا پنهان کند. البته مبلمان تهیه شده با چوب رنگ شده در هر سبکی به وفور یافت می شود و همواره پرطرفدار بوده است.رنگ به اشکال مختلف و تنوع بسیار بر روی چوب استفاده می شود. لازم به دکر است که پتینه کاری روی چوب هم امکان پذیر است. به زودی مقاله ای در این مورد منتشر خواهیم کرد. وبسایت خانه رنگ و همچنین و همچنین شبکه های اجتماعی ما را دنبال نمایید.

 در این مقاله رنگ اکریلیک روی چوب بررسی شد. گروه هنری نقاشی ساختمان خانه رنگ آماده عقد قرار داد با شرکت ها پیمانکاران و اشخاص می باشد. کیفیت را از ما بخواهید. خانه رنگ با قیمت مناسب در خدمت شماست. برای تماس با خانه رنگ از شماره های درج شده در سایت استفاده نمایید. کارشناسان ما به صورت شبانه روزی آماده ارایه خدمات به شما عزیزان می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 10 =