۲ بهمن ۱۳۹۸

شمال و غرب تهران: ۰۹۱۲۸۹۰۲۶۴۲ مرکز و شرق تهران: ۰۲۱۷۷۰۴۶۸۲۰- فروش ملات کاهگل در سراسر کشور: ۰۹۱۹۹۸۲۲۲۲۶

خانه / نقاشی ساختمان با رنگ اپوکسی

نقاشی ساختمان با رنگ اپوکسی

معرفی اپوکسی (epoxy color)

خانه رنگ – در مقاله به معرفی کلی رنگ اپوکسی (epoxy color) در نقاشی ساختمان پرداخته شده است.این نوع رنگ در چند قالب قابل استفاده است که به شرح زیر می باشد:

کفپوش اپوکسی epoxy color

 کفپوش اپوکسی نوعی کفپوش با مقاومت بسیار زیاد است. این کفپوش به صورت سه جزئی عرضه و تولید شده و مخصوص کفسازی با ضخامت‌های ۱mm تا ۶mm می‌باشد. خواص و اثرات این کفپوش به صورت زیر قابل شرح است:
۱ از استحکام مکانیکی عالی برخوردار است.
۲ چسبندگی بسیار زیاد به سطوح زیرکار را دارا می باشد.
۳ قابل اجراء بر روی سطوح زیر کار مرطوب مانند بتن ها می باشد.
۴ از تنفس بتن جلوگیری نمی کند.
۵ دارای گیرایی سریع و آسان می باشد.
۶ غیر سمی می باشد.
۷ از بتن مسلح در برابر خوردگی محافظت می نماید.
۸ در برابر مواد نفوذ ناپذیر می باشد.

موارد مصرف رنگ اپوکسی

مصرف کفپوش اپوکسی بستگی به میزان تخلخل و ناهمواری سطوح زیر کار می باشد. اما این میزان برای پوشش یک مترمربع با ضخامت ۹ میلیمتر بین ۲۰ الی ۲۲ کیلوگرم خواهد بود.
روش اجرای کفپوش های اپوکسی بدین صورت می باشد. سطح زیر کار می‌بایست عاری از هرگونه چربی، گرد و غبار، ذرات سست و ناپایدار، روغن و غیره باشد. بنابراین تمامی سطوح می‌بایست خشک یا نیمه مرطوب باشند همچنین آب اضافه نباید روی سطح باشد.

موارد کاربرد رنگ اپوکسی epoxy color

۱ با توجه به پوشش مقاوم و نفوذناپذیر برای کف بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی بسیار ایده آل می باشد.
۲ ایده آل برای کارخانجات صنعتی، پارکینگ‌ها و سوله ها می باشد.
۳ قابل اجرا در آزمایشگاه‌ها و سطوح مجاور با مواد شیمیایی.

رنگ اپوکسی
رنگ اپوکسی

روکش های اپوکسی

روکش های اپوکسی مزایای زیادی دارند که نسبت به سایر پوشش های کف ارجع هستند. بتن سطح به علت خاصیت قلیایی ذاتی خود به واسطه وجود ناخالصی های فلزی به راحتی مورد آسیب مواد شیمیایی قرار می گیرد. به سبب سختی و شکنندگی زیاد مقاومت سایشی و ضربه پذیری پایینی دارد.

پوشش های قیری و آسفالت نسبت به حلال های مقاومت کمی دارند. در اثر تردد زیاد به ویژه در گرما، نرم شده و روی سطح زیرین حرکت کرده جمع شده و سطح آن موجدار می شود. این موضوع سر چهار راههای خیابان ها یا در قسمت سراشیبی پل های فلزی کاملاً مشهود است.

پوشش های فلزی شدیداً تحت تأثیر عوامل خورنده محیط قرار می گیرند. آجرهای ضد مواد شیمیایی گران هستند و نصب آنها هزینه بر است. روکش های اپوکسی اگر درست فرموله شوند و به طور صحیح به کار روند هیچ یک از این معایب را نخواهند داشت.

ما خدمات رنگ اپوکسی را با کیفیت عالی و قیمت مناسب برای شهروندان عزیز ارایه می دهیم از طریق صفحه تماس با ما ، با ما در ارتباط باشید. برای دریافت سوابق کاری خانه رنگ از صفحه درباره ما استفاده کنید. و نمونه کار های ما را در قسمت نمونه کار ها مشاهده فرمایید.

تخفیف ویژه ۲۰٪ برای مشتریانی که قبلا سفارش از خانه رنگ داشته اند. این بدان معنی است که در سفارش های بعدیتان ۲۰ درصد تخفیف از خانه رنگ دریافت خواهید کرد.

 

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟