۲۰ مرداد ۱۴۰۱

شمال و غرب تهران: ۰۹۱۲۸۹۰۲۶۴۲ مرکز و شرق تهران: ۰۲۱۷۷۰۴۶۸۲۰- فروش ملات کاهگل در سراسر کشور: ۰۹۱۹۹۸۲۲۲۲۶

خانه / درباره ما

درباره ما

گروه هنری تخصصی نقاشی ساختمان خانه رنگ

خانه رنگدرباره ما – گروه هنری تخصصی نقاشی ساختمان خانه رنگ ۱۸ سال قبل شروع به فعالیت کرده است. این گروه با کارشناسان زبده در حوزه های مختلف نقاشی ساختمان مانند پتینه کاری ، اپوکسی ، اکریلیک ، روغنی . پلاستیک ، کنیتکس ، کنیتکس نما ، مولتی کالر و همچنین کاغد دیواری آماده ارایه خدمات به شما هم وطنان ، پیمان کاران و انبوه سازان محترم می باشد.

حال خانه رنگ فعالیت خود را در عرصه دنیای مجازی و اینترنت آغاز کرده تا هر چه بیشتر پاسخگوی نیاز های شما عزیزان باشد. در این راستا سعی بر آن داشتیم تا با توضیحات جامع درباره نقاشی ساختمان و آموزش های هر یک آن ها گام بزرگی در جهت ارتقای اطلاعات شما عزیزان رد عرصه نقاشی ساختمان برداریم.

گروه خانه رنگ سعی نموده است که مطالب به صورت کامل ارایه شود. اما ما در فضای مجازی نیز فعالیت خواهیم داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر ما را در شبکه های اجنماعی دنبال کنید. همچنین شما عزیزان می توانید در خبر نامه ما که در روز های آتی راه اندازی خواهد شد ثبت نام کنید تا ما شما را در جریان اخبار به روز دنیای نقاشی ساختمان قرار دهیم.

درباره ما
درباره ما

درباره ما و اصول کاری خانه رنگ

خدمات رسانی بهینه و سرعت بالا و به موقع و خوش قولی و پاسخگویی به نیازهای پیش روی مشتریان از جمله اصول  این گروه به شمار می رود. شرکت  خانه رنگ هماهنگ با نو آوری و تحول در بخش های اجرایی، حوزه فعالیت های خود را سازماندهي نموده  وبا دید مهندسی و بهره گیری از مدیران با تجربه و مشاوره با بخش مهندسی سعی می کند از روش های نو در ارائه خدمات بهتر به مشتریان فعالیت نماید.

ما خدمات  نقاشی ساختمان را با کیفیت عالی و قیمت مناسب برای شهروندان عزیز ارایه میدهیم از طریق صفحه تماس با ما ، با ما در ارتباط باشید. نمونه کار های ما را در قسمت نمونه کار ها مشاهده فرمایید.

ما در خدمت شما هستیم ، تا  محیط زندگی را به دلخواه خود ساخته، محیطی تمیز و پاکیزه و توام با آرامش داشته باشید.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟