۲۴ آذر ۱۳۹۸

شمال و غرب تهران: ۰۹۱۲۸۹۰۲۶۴۲ مرکز و شرق تهران: ۰۲۱۷۷۰۴۶۸۲۰- فروش ملات کاهگل در سراسر کشور: ۰۹۱۹۹۸۲۲۲۲۶

خانه / پلاستیک / ترکیب رنگ پلاستیک

ترکیب رنگ پلاستیک

ترکیب رنگ پلاستیک در نقاشی ساختمان

ترکیب رنگ پلاستیک در نقاشی ساختمان

خانه رنگترکیب رنگ پلاستیک – در نقاشی ساختمان نسبت ترکیب رنگ پلاستیک  به آب حدوداً هر ۱۰ کیلو گرم رنگ به  حداقل ۶ کیلو آب نیاز دارد. رنگ پلاستیک دارای غلظتی بالاست که برای حل شدن کامل آن با آب حدوداً دو ساعت زمان نیاز است. پس از ترکیب رنگ با آب محلول را خوب هم بزنید سپس از صافی (جوراب زنانه یا پارچه صدفی ) عبور دهید. لرد های باقی مانده را به سطل اصلی  بگردانید و این عمل را آنقدر انجام دهید تا  رنگ کاملا باز شود. سپس رنگ آمیزی را با رنگ صاف شده آغاز کنید.

 نکته: این رنگ هیچگونه دور ریزی ندارد و  ترکیب رنگ پلاستیک کاملا قابل استفاده است.

ترکیب رنگ پلاستیک در نقاشی ساختمان

مراحل ترکیب رنگ پلاستیک

  1. برای ساختن مایه رنگ ابتدا کمی از رنگ پلاستیک رقیق شده را در ظرفی بریزید سپس مایه رنگ را به آن اضافه کرده و خوب ترکیب کنید تا کاملا یکنواخت شود سپس مایه رنگ رقیق شده را به رنگ اصلی اضافه کنید .
  2. برای بتونه کاری بهتر است از  ترکیب رنگ اکرلیک خالص (رنگین بام) باk 10 استفاده شود.
  3. قلم مو آغشته به رنگ باید به راحتی و روان بر روی سطح حرکت کند که این نشانه غلظت مناسب است.
  4. رنگ در اولین دست باید رقیق باشد تا بخوبی به سطح نفوذ کند. ترکیب رنگ پلاستیک
  5. پس از اتمام کار قلم مو یا غلتک را با آب بشویید، در غیر این صورت رنگ به آن خشک شده و دیگر تمیز نمی شود.
  6. درصورت استفاده از پیستوله یا دستگاه ایرلس بهتر است غلظت رنگ بالا باشد.

با توجه به اینکه در داخل ساختمان اجرا می‌گردد در صورتی که ساختمان دارای سیستم گرمایشی باشد، در هر شرایط جوی قابل اجراست ولی بطور کلی عملیات نقاشی ساختمان باید بین ۵ تا ۳۵ درجه سانتیگراد انجام شود. ترکیب رنگ پلاستیک

گروه هنری و تخصصی نقاشی ساختمان خانه رنگ با اجرای ترکیب رنگ پلاستیک باعث زیباتر شدن کار شما خواهد شد. خانه رنگ با اجرای سریع، قیمت مناسب و کیفیت عالی و همچنین ضمانت اجرا و پشتیبانی در خدمت هم وطنان گرامیست. در نقالات بعدی نقاشی ساختمان به ترکیب رنگ پلاستیک و سایر رنگ های در صنعت نقاشی ساختمان خواهیم پرداخت.

خانه رنگ خدمات رنگ پلاستیک را با کیفیت عالی و قیمت مناسب برای شهروندان عزیز ارایه می دهد. از طریق صفحه تماس با ما ، با ما در ارتباط باشید. برای دریافت سوابق کاری خانه رنگ از صفحه درباره ما استفاده کنید. و نمونه کار های ما را در قسمت نمونه کار ها مشاهده فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 6 =