۲۴ آذر ۱۳۹۸

شمال و غرب تهران: ۰۹۱۲۸۹۰۲۶۴۲ مرکز و شرق تهران: ۰۲۱۷۷۰۴۶۸۲۰- فروش ملات کاهگل در سراسر کشور: ۰۹۱۹۹۸۲۲۲۲۶

خانه / خدمات نقاشی ساختمان / ترکیب رنگ صدفی در نقاشی ساختمان

ترکیب رنگ صدفی در نقاشی ساختمان

نحوه ترکیب رنگ صدفی

خانه رنگ – ترکیب رنگ صدفی ساختمان – همانطور که می دانید رنگ سفید در ساختمان انواع مختلفی مانند رنگ استخوانی دارد. یکی از انواع دیگر رنگ سفید در نقاشی ساختمان رنگ صدفی است. از این جهت ترکیب رنگ صدفی بسیار مهم است. در این مطلب به شما آموزش خواهیم داد که چگونه به رنگ صدفی جذاب برسید و خود شما در منزل یا محیط کار آن را تهیه نمایید. بنابرین این مقاله هم برای همکاران گرامی و هم برای افراد تازه کار مناسب خواهد بود.در مطالب قبلی سایت ترکیب رنگ پلاستیک برای شما دوستان گرامی آموزش داده شد.

ترکیب رنگ صدفی

 

امروزه با توجه به تنوع  و ترکیب رنگها در نقاشی ساختمان و تزیینات داخلی ساختمان این امر برای تمام نقاشان ساختمان مهم است که ترکیب انواع رنگ ها را بشناسند و علم ترکیب رنگها را بدانند. با این حساب توصیه خانه رنگ این است که ادامه مطلب را مطالعه نمایید. در این مقاله به سوالات زیر پاسخ داده خواهد شد:

  1. روش ساخت رنگ صدفی
  2. رنگ صدفی چیست و چگونه ساخته میشود؟
  3. روش تهیه رنگ صدفی
  4. قیمت اجرای رنگ صدفی ساختمان

فرمول ترکیب رنگ صدفی

رنگ صدفی این روزها به رنگی پر طرفدار برای کارهای لوکس ساختمانی تبدیل شده که جلوه زیبایی به نقاط مختلف ساختمان انتقال داده و برای هر بیننده ای حس تازه گی دارد. رنگ صدفی برای استفاده در ابزارهای گچبری سقف گزینه ای بسیار جذاب و زیبا خواهد بود اگر با ترکیب درست رنگها استفاده شود. اینجا روش ساخت و تهیه رنگ صدفی ساختمانی را برای شما دوستان و بازدید کنندگان محترم وبلاگ نقاشی ساختمان نمونه ارائه خواهیم کرد.

به طور کلی رنگ صدفی ساختمانی به دو حالت رنگ صدفی اماده و پودر صدفی در فروشگاه های رنگ فروشی به فروش میرسد که شما میتوانید از هر دو رنگ صدفی استفاده مناسبی داشته باشید. روش ساخت رنگ صدفی پودری به این قرار است که شما مقداری روغن جلا در ظرف ریخته و به ان به مقدار لازم پودر صدفی اضافه کرده و  خوب هم زده و به رنگ صدفی میرسید. در روش دوم نیازی به ترکیب نیست و رنک صدفی اماده خریداری کنید برای اجرای نقاشی ساختمان و پتینه کاری ساختمان با انواع رنگهای روز دنیا با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + هجده =