۳۰ تیر ۱۳۹۸

شمال و غرب تهران: ۰۹۱۲۸۹۰۲۶۴۲ مرکز و شرق تهران: ۰۲۱۷۷۰۴۶۸۲۰- فروش ملات کاهگل در سراسر کشور: ۰۹۱۹۹۸۲۲۲۲۶

خانه / اپوکسی / اپوکسی چیست؟

اپوکسی چیست؟

رنگ اپوکسی چیست؟

خانه رنگ – اپوکسی چیست؟ – در پاسخ به این سوال که اپوکسی چیست؟ باید گفت اپوکسی در نقاشی ساختمان یک هم‌بسپار ترموست یا گرماسخت است؛ که از دو مادهٔ شیمیایی مختلف تشکیل شده. این دو ماده را با نام رزین وسخت‌کننده یا فعال‌ساز یا هاردنر می‌شناسند. رزین از تکپارها یا بسپارهایی با زنجیر کوتاه که در انتهایشان یک گروه اپوکساید قرار دارد تشکیل می‌شود. هاردنر از دو نوع سیکلو آمینی برای چسب ها و کفپوش های اپوکسی بدون حلال و پلی آمید برای رنگ های اپوکسی حلال دار تشکیل می‌گردند که نیاز است برای خشک شدن با رزین بخوبی مخلوط شود و طی زمان مشخصی پیوند تکمیل شده و خشک می‌گردد.

خصوصیات ماده اپوکسی چیست؟

با توجه به خصوصیات برجسته مکانیکی، شیمیایی، حرارتی و الکتریکی این محصول بهترین انتخاب برای پوشش سطوح صنعتی بوده و علاوه بر آن با توجه به امکان اجرای روکش بصورت یکپارچه و بدون درز و همچنین خصوصیات ضد میکروبی آن، می¬تواند بعنوان مناسب ترین پوشش بهداشتی مورد استفاده قرار گیرد.

اپوکسی چیست؟
اپوکسی چیست؟

مزایای ماده اپوکسی چیست؟

ماده اپوکسی آمینی بخاطر نداشتن حلال و درنتیجه کاهش حجم بیشتر کاربرد چسب و کفپوش اپوکسی را داراست و اپوکسی پلی آمیدی که بیشتر بعنوان رنگ اپوکسی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

همچنین از اپوکسی می‌توان در محیط‌هایی که نیاز به پوششهای نظیر کفپوش ضد اسید (Anti Acid)کفپوش ضد الکتریسیته (Anti Static)کفپوش ضد سایش (Anti scratch)کفپوش ضد لغزش (Non Slip) نیاز باشد با ضخامت ۰/۵ الی ۵ میلی‌متر استفاده می شود. اپوکسی چیست؟

در این مقاله به موضوع اپوکسی چیست؟ پرداخته شد. برای به روز ماندن در باره مقالات خانه رنگ ما را در فضای مجازی دنبال کنید. خانه رنگ دارای ضمانت دو ساله تعمیر و نگهداری برای تمام اجراییات خود می باشد.

گروه هنری خانه رنگ خدمات رنگ اپوکسی را با کیفیت عالی و قیمت مناسب برای شهروندان عزیز ارایه میدهیم از طریق صفحه تماس با ما ، با ما در ارتباط باشید. برای دریافت سوابق کاری خانه رنگ از صفحه درباره ما استفاده کنید. و نمونه کار های ما را در قسمت نمونه کار ها مشاهده فرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − یک =