۳۰ تیر ۱۳۹۸

شمال و غرب تهران: ۰۹۱۲۸۹۰۲۶۴۲ مرکز و شرق تهران: ۰۲۱۷۷۰۴۶۸۲۰- فروش ملات کاهگل در سراسر کشور: ۰۹۱۹۹۸۲۲۲۲۶

خانه / مولتی کالر / انواع رنگ مولتی کالر

انواع رنگ مولتی کالر

انواع رنگ مولتی کالر در نقاشی ساختمان

خانه رنگ – انواع رنگ مولتی کالر – رنگ‌های مولتی کالر در برابر رنگ‌بری اشعه ماوراء بنفش مقاومند و امکان جابجایی وسایل نصب شده بدون تغییر رنگ محسوس زیر آنها به سطوح مجاور وجود دارد. این نوع رنگ در نقاشی ساختمان معمولاً با استفاده از رنگ‌های روغنی تهیه شده و دارای افکت‌های ریز مانند پتینه (ذره‌های ریز یک یا چند رنگ) می‌باشد.

انواع رنگ مولتی کالر
انواع مولتی کالر

این رنگ‌ها دو نوع می‌باشند. انواع رنگ مولتی کالر به شرح زیر است:

مولتی کالر متالیک

رنگ ساختمانی مولتی کالر متالیک رنگی است دکوراتیو که تعداد زیادی از فلک ها و پرک ها با رنگ های گوناگون(مثلا فلک طلایی،نقره ای) در کنار هم در بستری از رنگ شناور هستند و با هم مخلوط نمی شوند.

مولتی اسپک (Multispec):

رنگ مولتی کالر باید با پمپ مخصوص اجرا گردد که به خاطر گرانی این پمپ کمتر از این روش استفاده می‌شود. رنگ‌های مولتی کالر شامل لایه‌های رنگ هستند که با پمپ‌های معمولی این لایه‌ها به خوبی پاشش نمی‌شوند و از کیفیت کار کاسته می‌شود. رنگ‌های مولتی اسپک هم با رولر و غلطک و قلم مو قابلیت اجرایی دارند و بیشتر برای مصارف نمای بیرونی ساختمان استفاده می‌شوند که در ایران فعلاً تولید نمی‌شود.

رنگ‌های مولتی کالر نوع خاصی از رنگ‌های دکوراتیو داخل ساختمان می‌باشد که صد در صد مطابق با استانداردهای BS تولید می‌شود. خانه رنگ به عنوان یکی ا متخصص ترین گروه های نقاشی ساختمان و دکوراسیون داخلی در ایران آماده اجرای نقاشی مولتی کالر در مناز و مجیط کار شما می باشد. امید بر این است با تا با ارایه خدمات نوین نقاشی ساختمان رضایت شما مشتریان گرامی جلب شود.

شما مشتریان گرامی می توانید انواع خدمات نقاشی ساختمان را در قسمت خدمات سایت و همچنین بهترین طرح های رنگ اکریلیک  ، رنگ اپوکسی ، رنگ بلکا را در صفحات مربوط به آن ها مشاهده نمایید. در این مقاله سعی شد انواع رنگ مولتی کالر و توضیح مختصری در باره هر یک بیان شود. انواع رنگ مولتی کالر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 19 =